Skvělé odpoledne strávené na Náplavce: Nespresso On Ice

Jak jsme slíbili v našich předchozích článcích, máme pro vás report z nedávné akce s Nespressem, která proběhla na Náplavce, konkrétně tedy v Kayak Beach Bar. Na ten den vyšlo krásné počasí, sice nás zastihla krátká přeháňka, ale ta byla doslova jen takovým příjemným osvěžením. Nespresso si pro nás připravilo akční odpoledne, kdy jsme si mohli vyzkoušet třeba paddleboarding nebo si zahrát volejbal, v doprovodu dobré muziky, jídla a hlavně vychytaných drinků z kávy. Celá akce ale proběhla hlavně z důvodu představení limitovaných edicí kapslí, vhodných pro přípravu ledové kávy.

Jak už možná víte díky našemu Instagramu, asi dva měsíce, možná více, máme doma společníka v podobě kávovaru právě na kapsle od Nespressa. Mimochodem, o tom, jak jsme vybírali kávovar, proč jsme si vybrali zrovna tento, jaké jsou jeho výhody či nevýhody a jak nám slouží, chystáme také článek a určitě se na něj můžete v nejbližší době těšit. Spoustu lidí si možná neví rady s výběrem kávovaru, proto vám chceme přiblížit, co od daného kávovaru můžete očekávat a co naopak nikoliv. Nespresso jsme si zamilovali už jen pro to, že si můžeme dát každý den jiný druh kávy a střídat je podle chuti, takže jsme na nové kapsle byli opravdu zvědaví.

Nové kapsle jsou dvě, a to Inspirazione Shakerato a Inspirazione Salentina. Shakerato je kakaové a výrazně hořké, Salentina má oříškové aroma a je o něco jemnější. Zmíněné Shakerato si můžete vychutnat s cukrem a přidat k němu asi tři kostky ledu, Salentina bude zase vynikat s mandlovým (či kravským) mlékem, ledem a sirupem z cukrové třtiny. Všechny recepty a přesné postupy najdete na stránkách Nespresso. Na to, že jsme spíše pro kávu s mlékem, moc nám chutnalo i Shakerato jen s ledem a cukrem - asi už si i začínáme trochu zvykat na výraznější chuť kávy. Každopádně, co nás očarovalo úplně nejvíc, byl drink s kávou a malinami, byla to naprostá lahůdka. Bohužel jsme na stránkách nenašli recept, ale zkusíme oslovit Nespresso a recept vám případně napsat v příštím článku a třeba i na našich sociálních sítích. Jestli se nám ho podaří získat, určitě si drink zkusíme udělat sami doma.

Share:

0 komentářů