Čím oživit dámský šatník v nadcházející sezóně

Jaro je skoro za rohem, i když v posledních pár dnech to tak bohužel vůbec nevypadá, jen když se podíváme na modrou oblohu. Na teplejší počasí si chviličku ještě počkáme, abychom si to čekání ale trochu zkrátili, připravila jsem pro vás článek o trendech jako takovou inspiraci pro to, co si pořídit na nadcházející jarní a letní sezónu. Tak jdeme na to!

Oblečení a doplňky: Esprit

1. Pastelové barvy

Barvy v odstínech jako je bledě modrá, světle růžová nebo fialková, přesně těmi byste mohly oživit svůj šatník na jaro a léto. Pokud si pořídíte třeba trenčkot v takovéto barvě, spojíte tím užitečnost a nadčasovost tohoto kabátu s módní záležitostí, jakou je právě pastelová nevšední barva.

2. Výrazný opasek

Pokud bych měla z doplňků vyzdvihnout jen jednu věc, vyjma kvalitních bot a kabelky, je to právě opasek. Zejména pokud rády nosíte kalhoty do pasu, zkuste si pořídit trochu širší pásek s výraznější sponou. Můžete ho použít i jako přepásání přes svůj kabátek nebo třeba přes nějaké šaty, tím se z takového opasku stane univerzální doplněk, který využijete hned v několika směrech.

3. Odvážné barvy

Výrazně červená, žlutá nebo modrá, to jsou barvy, které můžete směle nosit, a dokonce i vzájemně kombinovat.

4. Tenisky

Jak jste možná některé z vás zaregistrovaly, horkým trendem jsou aktuálně tenisky ve futuristickém stylu, nevšedního tvaru a výrazné podrážky. Dá se ale říct, že už dlouhou dobu jsou prakticky jakékoliv tenisky naprostým must have kouskem, který se hodí na denní nošení. Jednoduché tenisky à la Stan Smith z módy pořád nevyšly, naopak, tento typ obuvi můžeme už léta zahlédnout u mnoha návrhářů a výběr je, zdá se, roste čím dál víc.

5. Kostkovaný vzor

Kostkovaný vzor je celkem nesmrtelný trend, ale teď bude nejspíš všude, kam se podíváte. Super volbou mohou být kostkované kalhoty, které vidíte v mé inspiraci, nebo třeba kabát se vzorem kostky.

6. Ledvinka

Kvalitní kabelka je základ všeho, co si ale pořídit něco trochu jiného? Kabelka na opasku neboli ledvinka může vypadat elegantně, je nevšedním výstřelkem, a dokonce má i své výhody, například to, že je lehká a zajistí nám volné ruce, což je rozhodně pohodlné, například pro celodenní zařizování ve městě.

Share:

0 komentářů