Veletrh obuvi v Miláně - the MICAM

Minulý týden jsem se asi už pošesté pracovně vydala na výstavu obuvi the MICAM v Miláně. Jak si můžete přečíst v předešlém článku, nenechala jsem si ujít ani samotné centrum Milána, nicméně většinu času jsem trávila na veletrhu, kde jsem opět načerpala velkou dávku inspirace.


The MICAM se koná dvakrát do roka a je skvělý v tom, že na se na něj může přijít podívat úplně každý. Stačí se jen bezplatně zaregistrovat - vyplnit formulář a následně si vytvořenou registraci vytisknout a přinést s sebou, budete ji potřebovat u turniketů. Pokud plánujete výlet do Milána a zajímá vás móda, návštěva veletrhu by pro vás určitě byla zajímavým zpestřením, takže si ji neváhejte zařadit do programu, výstava pravidelně probíhá vybrané čtyři dny během září a února.

Na veletrhu můžete vidět především kolekce obuvi, kabelek a doplňků na příští sezónu (jaro/léto 2017), ale jeho součástí je i doprovodný program jako třeba módní přehlídka, diskuse na módní témata nebo koutek s občerstvením pro návštěvníky. Letos byl navíc speciálním hostem celé události Bob Sinclar, který vystoupil jako DJ a vytvořil opravdu skvělou atmosféru, k dobré hudbě se podávalo i pití a drobné občerstvení.

Přesuňme se přímo k vystavovaným produktům. Na MICAMu vystavuje obuv a doplňky nespočet značek z různých koutů světa, k nahlédnutí byly i ty nejluxusnější stánky jako je Gucci, Dolce&Gabbana, Salvatore Ferragamo, Tod's, Moschino atd., které zde prezentovaly většinou jen pár stěžejních kousků. Stánky i produkty v nich hýřily barvami a já bych si mezi nimi na léto hned vybrala třeba nějaké barevné nazouváky (mules), které jsou obecně elegantní, pohodlné a v poslední době se staly celkem výrazným trendem.

Gucci
Tod's
Salvatore Ferragamo
Dolce&Gabbana

Share:

0 komentářů