Jaké podzimní doplňky vám letos nesmí chybět?

A je tu září. Léto máme pomalu, ale jistě za sebou a přichází k nám podzim. Když jsem přemýšlel nad tím, čím bych si nejlépe doplnil svůj šatník, napadaly mě především doplňky, a tak jsem si řekl, proč to všechno nesepsat. Tady mám pro vás výsledek, připravil jsem článek právě o podzimních doplňcích, které vám prostě a jednoduše letos na podzim nesmí chybět.

KloboukBez klobouku ani na krok, ten prostě musíte mít. Vyberte si nějaký pěkný vlněný (já osobně doporučím například ty od Tonaku) a s pořádnou dávkou sebevědomí s ním vyrazte do ulic.

BekovkaDavid Beckham je jeden z jasných důkazů toho, že bekovka se rozhodně dá nosit stylově, tak proč si taky jednu nepořídit?

ŠátekŠátek uvázaný kolem krku rozhodně nemusí značit to, že vás bolí v krku. Když si vyberete nějakou pěknou bandanu nebo hedvábný šátek s kašmírovým vzorem, ukážete tím, že víte, co je teď in a že máte rádi neotřelé a originální doplňky.

ŠálaTenčí stylová šála, žádný "huňáč", neodmyslitelně patří k podzimnímu kabátu. Pokud máte kabát v nějaké střídmější barvě, nebojte se ho doplnit o živější barvy nebo vzory, tady se meze opravdu nekladou.

RukaviceNa podzim stačí ty nepodšité, zapomeňte ale na nudné barvy i obyčejné zpracování a zkuste se odvázat! Vyberte si třeba vínové, khaki, lahvově zelené, tmavě modré nebo rezavé. Uvidíte, jak s nimi zaujmete.

Chelsea bootsNa závěr jsem si nechal boty, tou nejlepší volbou jsou za mě chelsea boots (česky pérka), dají se nosit jak k obleku, tak k chinos kalhotám i k džínům. Já osobně bych letos zvolil semišová pérka, ty jsou opravdu trendy, a také bych se zaměřil na špičku boty, jestli chcete být opravdu aktuální, vybral bych si tvarované více do špičky. Chelsea boots umí skvěle nosit třeba zpěvák a herec Harry Styles.

A co patří mezi vaše nejoblíbenější podzimní doplňky?

Share:

0 komentářů