Ralph Lauren linen shirt

Na blogu se nedávno objevil Markův článek o tom, jaký materiál oblečení je ideální do letních teplých dnů. A není jím nic jiného než lehký a prodyšný len, který má nezaměnitelnou strukturu a charakteristický jemně pomuchlaný vzhled. Ze lnu je má nová košile od Ralph Lauren, kterou mám z pražské Fashion Areny ve Štěrboholech. Spoustu takových košil v modro-bílém proužku jsem vídala v běžných módních řetězcích jako je H&M, Lindex atp., ale tato s drobným detailem v podobě červeného koníka to nakonec vyhrála na plné čáře. Hlavně právě díky tomu materiálu, u kterého si mohu dovolit i dlouhé rukávy a pořád je mi příjemně. Ležérní outfit skvěle doplnily chlupaté "papučky" ze Zary, které jste ještě neviděli v žádném outfitu. Ze Zary jsem si letos pořídila několikery letní pantofle a jsem z nich úplně nadšená. Vybrala jsem si celkem nezvyklé modely, takže se občas setkávám s trochu nechápavými pohledy lidí, ale já jsem na tyhle, jak říkáme s Markem, divno-boty, poslední dobou celkem ulítlá a líbí se mi na nich, že jsou zkrátka jiné. Pokud takové také sháníte, tak Zara je na ně opravdu expert, dobrý výběr mají online. Na hromady bot mají navíc momentálně i slevy a spousta z nich je za hubičku, což potěší dvojnásob!

shirt: Ralph Lauren, shorts: H&M, bag: Furla, shoes: Zara, eyeglasses: Asos

Share:

8 komentářů

 1. Len je skvělý. A vůbec si teď vším, že mnoho lidí začíná volit přírodní materiály, což je za mě jedině dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to hned znát, nejen na dotek, ale také v tom, jak se člověk v takovém materiálu cítí. Méně se potí atd. V dalším outfitu budu mít košili ze 100% hedvábí, je to super záležitost, prostě něco naprosto odlišného oproti nějakým polyesterovým napodobeninám.

   Smazat
 2. Lněné věci nemají v létě konkurenci. A tato košile je opravdu krásná.

  OdpovědětSmazat
 3. Neuvažovali jste někdy nad ušitím košile na míru? Popřípadě máte již nějakou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím si košili na míru nechával šít jen Marek, ale kvůli cvičení se mu trochu změnila postava, takže ji měl na sobě vlastně asi jen jednou. Já jsem si zatím košili nenechávala ušít, ale určitě je super, když padne přesně tak, jak má. :-)

   Smazat
 4. Boty jsou úžasné.

  OdpovědětSmazat
 5. Ꭼverything is very open with a really ϲleaг
  explanation ߋf thе challenges. It was really
  informative. Your site is very helpful. Many thanks for sharing!

  OdpovědětSmazat