Módní doplněk, kterým oživíte všechny kalhoty

Sako od Messagerie jste na mě již mohli vidět v nedávném článku, dnes ho tu ale mám v docela jiné kombinaci. Je zajímavé, že i přes svou poměrně výraznou cihlovou barvu se vcelku dobře hodí k řadě dalších věcí. Na Pitti Uomo jsem dokonce narazil i na showroom této italské značky a rozhodně bylo na co se dívat! Ale sako není to, co bych v dnešním outfitu rád vyzdvihl. To, o čem bych chtěl napsat pár kratších větiček, je řetízek na kalhoty. Možná si říkáte, proč zrovna o takovémhle ne zrovna často viděném doplňku? A to je právě ono, u nás podobné řetízky skoro na nikom neuvidíte a pokud si takový kousek budete chtít koupit, jsou doslova nedostatkovým zbožím, zatímco v Itálii je to naprosto nepostradatelný kousek snad každého outfitu. Abych někomu nekřivdil, v pražské prodejně Cielo jsem na pár kousků od značky Eleventy (od této značky ho mám i já) narazil, ale nikde jinde jsem už nepochodil. Je to škoda, protože takovým řetízkem můžete ozdobit nejedny džíny, chinos kalhoty, ale dokonce i oblek! Já sám tento doplněk doslova miluji a jsem strašně rád, že jsem si ho pořídil hned v několika parádních variantách.

PS: Určitě se můžete těšit na můj další článek o trendech z Pitti Uomo 92, který pro vás připravuji, chtěl bych se v něm zaměřit právě na jednotlivé trendy, které mě ve Florencii oslovily.

blazer: Messagerie, shirt: Gant, trousers: H&M, loafers: Doucal's, sunglasses: Persol, pocket square: Blažek, watches: Omega, chain: Eleventy

Share:

0 komentářů