Berwick brogue shoes

Během filmového festivalu jsem v Karlových Varech nafotil i outfit s oblekem od Blažka, který se už na blogu několikrát objevil. Tentokrát jsem k němu zvolil jen bílou košili a bílý kapesníček, někdy je jednoduchost tím nejlepším řešením. A vsadil jsem hlavně na doplňky, především na krásně barvené boty od Berwick. Celkově mi tahle obuvnická značka velmi padla do oka, akorát je u ní problém s číslováním, sedí krapet jinak. Boty jsou podle mého názoru až o číslo vetší, takže pokud rádi nakupujete online, zvolte si o číslo menší, než si obvykle berete. Kvalitou jsou srovnatelné s Loake, ale rozhodně nejsou tak okoukané!

suit: Blažek, shirt: H&M, shoes: Berwick, sunglasses: RayBan, pocket square: Mango, keychain: Eleventy, watches: Omega, bracelets: Lavaliere (brown) + Mancino (green)

Share:

4 komentářů

 1. Boty o číslo větší? To je můj sen :D Jen jednou v životě se mně stalo, že mně byly objednané boty o něco větší - obvykle mně není dost ani největší velikost :)

  OdpovědětSmazat
 2. Boty jsou skvělé!

  OdpovědětSmazat
 3. Boty jsou skvostné. Napadá mě otázka, máte nějaké zkušenosti s botami, které jsou šité přímo na míru. Nebo uvažujete o nich?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji. Boty na míru bych si jednou určitě rád nechal ušít, ale co si budeme povídat, není to vůbec levná záležitost, proto si zatím vystačím s konfekcí, i tam se dá najít opravdu mnoho nádherných párů bot i zajímavých a kvalitních značek.

   Smazat