Světlé sako Paolo Pecora

Slunné počasí obecně svádí k tomu, vzít si světlejší oblečení, což je v létě opravdu tou nejlepší volbou. Jen pozor na to, že ve světlých barvách jsou více vidět nedokonalosti, respektive to, že vám třeba daný kousek někde až tolik nesedí. Já si právě do teplých a slunečných dnů pořídil ležérní sako v barvě slonovinové kosti od italské značky Paolo Pecora. Velkou výhodou je, že blazery (sportovní saka) se dají skvěle kombinovat takřka se vším, a je jedno, jestli jsou to džíny nebo třeba chinos kalhoty. Pod sako jsem si vzal bledě modrou košili s button down límečkem, který je také velmi ležérní a nenucený. Barva košile se tím, že není nikterak bijící do očí, podle mě skvěle hodila i pod světlé sako. Jen si v podobných případech dejte pozor, protože celkově platí, že pod sako by košile měla být vždy světlejší, než je barva saka. Samozřejmě, že opravdový módní guru si s tímhle dokáže poradit, ale třeba i já osobně raději stokrát zvolím bílou košili, než se s tímto problémem zbytečně potýkat.

Mimochodem, díky slevovému kódu CZECHSTREETGLAMOUR stále můžete uplatnit slevu 10% na celý nákup u Lavaliere, odkud mám několik jedinečných náramků, jeden z nich zrovna dnes na ruce.

blazer: Paolo Pecora, shirt: Gant, trousers: Gant, loafers: Doucal's, sunglasses: RayBan, watches: Gant, pocket square: Blažek, bracelet: Lavaliere

Share:

1 komentářů

  1. Na muže je to pěkně sladěný outfit. Mně osobně moc k mužům nesedí mokasíny a víc by se mi líbilo oddělit košili od kalhot jednoduchým páskem podobné barvy jako má pásek na hodinkách třeba: https://www.blancheporte.cz/kozeny-opasek-2131.html. Hodinky by mohli mít také jednodušší pásek.

    OdpovědětSmazat