Transparent top

Dnešní post s outfitem je trochu netradiční, hlavně co se týká stylu fotek, které jsme s Markem nafotili. Tento pátek jsme vyrazili do města s tím, že někde uděláme také pár fotek mého looku. V Teplicích přes víkend probíhala slavnost Zahájení lázeňské sezóny 2017 a už v pátek se město pomalu zaplňovalo stánky s cukrovou vatou, jídlem a suvenýry a samozřejmě i zábavnými atrakcemi pro děti. Nafotit mě u jedné z atrakcí nás napadlo až přímo ve městě, kde jsme zjistili, že do prostředí vlastně docela dobře zapadám. A cukrová vata byla skvělým doplňkem, takovou sladkou třešničkou na dortu.

Na sobě mám transparentní top s metalickými odlesky z Shein a pod ním podprsenku Calvin Klein Triangle Bra, po které jsem už nějakou dobu pokukovala, ale právě tento nový top byl záminkou k tomu, si ji pořídit. Ve skříni mám pěkných pár věcí, ale paradoxně jsem nedávno zjistila, že mi chyběla ta nejzákladnější, a to jednoduché černé džíny. Ty jsem si pořídila v Zaře za celkem pár korun a jsem ráda, že je mám. Mám pocit, že džíny odtamtud mi sedí nejlépe ze všech těch módních řetězců. Kabelka Andrea Incontri mi slouží už pár let, trochu jsem ji zregenerovala přírodním voskem Pedag Leather WAX a musím říct, že je teď i po tak dlouhé době téměř jako nová. A skoro na závěr jsem si nechala výrazné fuchsiové lodičky z časnaboty.cz, které prozáří snad každý outfit. Ještě bych se ráda zmínila o mém líčení, protože je tentokrát trochu jiné, než jste u mě nejspíš zvyklí. Oči jsem si zvýraznila fialovou linkou a řasenkou od NYX, tahle značka vás nadchne hlavně pro jejich výrazné barvy, které jen tak někde nenajdete.

top: Shein, bra: Calvin Klein, jeans: Zara, heels: časnaboty.cz, bag: Andrea Incontri

Share:

2 komentářů

  1. Máš nádhernou postavu, nechtěla by jsi udělat článek jak si postavu udržuješ?

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Mockrát děkuji, plánujeme udělat video, kde odpovíme na nejčastější otázky ohledně nás a našeho blogu, tak tam se otázka určitě objeví. Brzy! :)

      Smazat