Trip to Regensburg

Společně se Sárou jsme si během velikonočního víkendu udělali cestu, takový dvoudenní výlet, do německého Regensburgu. Cesta tam nám vcelku rychle utekla a jediné, co jsme dopředu věděli, bylo, že je náš hotel přímo v centru města. Nic více jsme si o tomto bavorském městě dopředu nezjišťovali. O to vetší a hezčí překvapení na nás v Regensburgu čekalo, historická část centra (od roku 2006 zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO) byla mnohem větší než jsme čekali, a tak jsme celý jeden den (sobotu) věnovali příjemnému procházení ulic a náměstíček. V ulicích to doslova žilo, živá hudba, restaurace, obchůdky na každém rohu, všude plno. Tohle se Sárou máme hrozně rádi. Vždy nás baví posadit se někde na kafíčko, dát si něco dobrého, relaxovat a pozorovat okolní dění. Za nás tohle místo rozhodně stojí za výlet. V Regensburgu jsme také nafotili každý po jednom outfitu, Sára ten svůj s teniskami Nike Cortez už na blogu má a nyní přidávám já ten svůj.

A co jsme dělali v neděli? Ve zkratce jsme se byli podívat na tattoo festivalu, ze kterého jsme si odnesli plno zajímavých zážitků a já nové tetování, které mi na místě dělal Stoyan Barev z pražského salonu No Name Tattoo. Tak mě napadá, že hodně fotek a videí z obou dnů jsme sdíleli na Insta Stories, takže kdo s námi chce být častěji v kontaktu nejen prostřednictvím článků, určitě by si nás měl přidat do sledování na Instagramu.
coat: Mango, turtleneck: H&M, trousers: H&M, loafers: Andrea Ventura, sunglasses: Trussardi, pocket square: Blažek, watches: Gant

Share:

0 komentářů