Casting soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2017

Včera jsem se byla podívat na předposledním letošním castingu soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2017, který probíhal již třetím rokem po sobě v Teplicích v OC Galerie Teplice. Protože jsem byla zvědavá, jaké tváře se na castingu objeví, nenechala jsem si akci ujít a přišla se podívat. Na to, že jsou Teplice docela malým městečkem, byla účast opravdu hojná, a to jak ze strany dívek, tak i kluků.

Casting byl jako vždy podpořen skvělým programem, soutěžemi pro zúčastněné a také možností nechat se nalíčit kosmetikou Artdeco, svěřit své vlasy do rukou profesionála a odejít s krásným účesem nebo si nechat udělat podrobný rozbor vlasů s poradenstvím, jak o ně pečovat a jaké produkty na ně konkrétně používat. Celou akcí nás provázela modelka a ambasadorka soutěže Zuzana Stráská, která celé události rozhodně zajistila příjemnou atmosféru.

Když jsem si pak povídala se samotným ředitelem soutěže Sašou Jánym, dozvěděla jsem se, že právě při včerejším castingu v Teplicích objevil pár opravdu zajímavých lidí a překvapil ho i obrovský počet návštěvníků, z čehož měl velkou radost. Teď jen budu s napětím čekat, jestli třeba někdo z Teplic postoupí až do samotného národního finále soutěže, které se u nás již tradičně každým rokem koná na Hradě ve Španělském sále.

Holky, pokud měříte nad 170 cm a je vám 13 až 21 let, a kluci, pokud máte alespoň 183 cm, je vám 15 až 23 let a ještě tento rok chcete zkusit své štěstí v této soutěži, máte dnes poslední možnost jet na casting do OC Chodov v Praze od 15 hodin, kde můžete potkat i vítězku světového finále Elite Model Look 2014 Barboru Podzimkovou! Tak proč to nezkusit?


Ještě si neodpustím poslední zmínku. Je neskutečný úspěch, že třikrát během posledních čtyř let vyhrála celosvětové finále soutěže Elite Model Look Češka. V roce 2013 to byla Eva Klímková, hned rok poté Barbora Podzimková a naposled, v roce 2016, to byla Jana Tvrdíková. Poslední celosvětové finále jsem sledovala online a musím říct, že po vyhlášení pro mě známého českého jména jsem emoce částečně prožívala s vítězkou. Je to prostě takový důkaz o tom, že Češky jsou obecně krásné a výjimečné ženy. Pro mě je momentálně ideálem úžasné modelky Barbora Podzimková, která má za sebou ve svých sedmnácti letech řadu úspěchů. Mimo to je navíc sympatická, pokorná a inteligentní, zkrátka z ní něco vyzařuje, což je někdy možná i důležitější než samotná krása, dokonce i ve světě modelingu - a spojení všech těchto vlastností Barboře nesporně dodává na jedinečnosti.

Share:

0 komentářů