Oblek Blažek

Ústředním prvkem celého dnešního outfitu je můj nový oblek s jemným proužkem (pin stripe). Proužky sice ve světě hlásí velký návrat, ale u nás k vidění moc nejsou. Na jednu stranu musím říct, že jsem i tak trochu rád, protože dodnes mám v živé paměti obleky krabicových střihů z polyesterových látek s výrazným proužkem, které před několika roky strašily snad v každé druhé prodejně u nás. O to bude asi pro všechny větším překvapením, že můj oblek je od tuzemské značky Blažek. Musím celému návrhářskému oddělení sklonit poklonu za výběr tak krásné látky, ta je konkrétně od Vitale Barberis Canonico a je jasným důkazem toho, že "Italians do it better". Vím, že stejný oblek byl i v modré barvě a zpětně trošku lituji, že jsem si nepořídil i ten. Poslední dobou si v nabídce u Blažka nacházím věci přesně podle mého gusta a už teď se nemohu dočkat jeho přehlídky na MBPFW, na kterou jsme se Sárou zvaní.

suit: Blažek, coat: Mango, turtleneck: Mango, socks: Gant, monk shoes: Blažek, bag: Mango, watch: Omega, bracelet: Lavaliere

Share:

2 komentářů

  1. Tohle mne určitě baví. :) V duchu si říkám, že konečně po dlouhé době vidím chlapa, který se umí obléct. :))

    Myslím si, že Blažek je, (všeobecně u nás), příkladem toho lepšího z pánské módy, bohužel jinak stále převládají ty krabice z polyesteru.

    Jinak bych možná volila tu modrou variantu, černý oblek je klasika, ale v té záplavě šedi a černi na ulici právě ten modrý hezky vynikne. Navíc modrá s hnědou, modrá s vínovou nebo modrá s láhvově zelenou mají šmrnc. :)

    OdpovědětSmazat
  2. Mockrát děkuji, snad ty nevzhledné polyestery a nepadnoucí střihy časem úplně vymizí. Myslím si, že jsme určitě na dobré cestě. K té modré variantě tohoto obleku, váhal jsem nad ní, protože mám několik modrých sak a dva modré obleky, zatímco šedý jsem měl jen jeden, tak proto byl jasnou volbou.

    OdpovědětSmazat