My favourite fur coat

I když jste můj outfit z Londýna částečně mohli vidět v některých už zveřejněných fotkách, rozhodla jsem se ho publikovat v plné kráse a věnovat mu samostatný článek. Do Londýna jsem si s sebou vzala svůj momentálně nejoblíbenější kožíšek ze Zary, který jsem si pořídila v nové kolekci hned někdy na začátku podzimu. Moc mi udělala radost letuška, která byla na palubě letadla jak při mém příjezdu do Londýna, tak na cestě zpět - a na zpáteční cestě mi řekla, že si mě pamatuje a že jí utkvěl v hlavě právě můj kožíšek, očividně dokáže upoutat pozornost. Za zmínku určitě stojí můj nový doplněk, jeden ze současných trendů, a to brýle s velkými obroučky a čirými skly, které jsem si pořídila ve zlaté barvě na Asosu. Zalíbily se mi natolik, že jsem si je teď objednala ještě ve stříbrné barvě. Pro ty, co takové brýle shánějí, obě barvy jsou na Asosu zatím stále v nabídce, tak se určitě mrkněte.

Myslím, že jsem se už párkrát zmínila o tom, a asi jste si toho všimli i vy sami, že miluju veškeré kožichy a v zimě je nosím nejraději. Už si ale říkám, že toho bylo dost a počasí by se konečně mohlo umoudřit, takže doufám, že se brzy oteplí a budeme moct všichni vyjít ven trochu více nalehko. Vlastně už se nemůžu dočkat jara! Jak jste na tom vy? Máte to taky tak, nebo si zimní počasí pořád užíváte naplno?

fur coat: Zara, turtleneck: Lindex, ripped jeans: Zara, chelsea boots: Gant, bag: Bhailiú, watch: Gant, eyeglasses: Asos

Share:

0 komentářů