Jedinečné náramky Lavaliere

Hledáte zajímavý doplněk a zároveň šperk? Obojí se snoubí v originálních náramcích Lavaliere, které si mě naprosto získaly. Zvykl jsem si na ně natolik, že když je nemám na zápěstí, cítím se až nesvůj, prostě mi něco schází. Originálními náramky na ruku doplníte svůj outfit a snadno s nimi podtrhnete svůj styl. Lavaliere nabízí spoustu designů, takže si jistě každý vybere, a pozor, náramky od této značky nejsou určené jen pro pány!

U Lavaliere si zakládají především na prvotřídních materiálech (přírodní kameny a ušlechtilý kov) a ručním zpracování. Náramek vám navíc vždy dorazí zabalený ve stylové krabičce s dustbagem. Profesionální a zodpovědný přístup ke své práci, to je další věc, která tuto značku podle mého názoru rozhodně podtrhuje. Jestli nevsázíte jen na vzhled náramků, ale zajímá vás o nich i něco víc, doporučím si pročíst stránky, kde najdete význam jednotlivých kamenů použitých v náramcích.

Pokud jsem někoho z vás třeba navnadil ke koupi a rozhodnete se si nějaký náramek pořídit, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho jiného, máme pro vás slevový kód: CZECHSTREETGLAMOUR, díky kterému získáte slevu 10% na celý váš nákup!


Náramek s kameny tiger eye nebo-li tygřím okem jsou prý symbolem odvahy a energie.

Náramek se žlutými nefrity mě neskutečně baví. Zbarvení nefritových kamenů je velmi různorodé, a tak máte jistotu, že identický náramek už nebude mít nikdo jiný.

Žíhaný šedý jaspis je mým dalším favoritem, na první pohled je nenápadný, a přesto dokáže upoutat pozornost.

Náramek vyrobený z matných achátů a kuličky z nerezové oceli, která je pozlacena 18k zlatem.

Share:

0 komentářů