Dekorativní a pleťová kosmetika Babor

Nedávno jsem napsala článek o mé návštěvě salónu Babor Beauty Spa v Teplicích, kde jsem byla na masáži a kosmetice a bylo o mě opravdu krásně postaráno. Kromě příjemného požitku jsem si s sebou odnesla i několik produktů Babor, takové ty, které běžně používám, některé z nich každodenně, ale přímo od této značky jsem je měla poprvé, takže jsem byla sama zvědavá na to, jak si sednou s mojí pletí. Dnes jsou to zhruba dva měsíce, co produkty používám, takže bych řekla, že je ten pravý čas na to podělit se s vámi o mé poznatky.

pod tučnými výrazy níže najdete odkazy na dané produkty

1. Prvním produktem, bez kterého bych se neobešla ani jediný den, je odličovací mléko. Konkrétně tohle s názvem Neuro Sensitive Cellular od Doctor Babor je skvělé v tom, že ho můžete jednoduše použít třeba ve sprše, v kombinaci s vodou totiž vytváří čistící emulzi. Obličej si tak můžete vyčistit masáží dlaněmi a prsty, které oproti vatovým tampónkům zbytečně nedráždí pleť. Mimo to je mléko vhodné pro citlivou pokožku, jak už název napovídá, a nemá téměř žádnou vůni, což mně osobně nijak nevadilo.

2. Denní krém také používám téměř každý den, dlouhou dobu jsem byla věrná značce Sothys, jenže u mého oblíbeného krému změnili (podle nich vylepšili) složení a najednou mi krém začal dělat na pleti neplechu, a to tak, že vytvářel jemné hrudky po krátké době nanesení, takže jsem ho nemohla použít pod makeup. Trochu mi ho nahradilo hydratační sérum od Sothys, které sem tam používám doteď. Nový denní krém jsem teď vyzkoušela právě od Baboru a zatím jsem spokojená. Je silně hydratační, hutnější, a přesto po něm nemám výrazně mastnou pleť a klidně si ho mohu nanést pod makeup. Voní příjemně, ale ne příliš nápadně.

3. Vyzkoušela jsem si také 3 ampulky Active Night Fluid. Je to jakýsi hydratační roztok, který si do pleti zapracujete před spaním a ráno byste se měla probudit skoro jako znovuzrozená. No, to je asi trochu silné slovo, ale můžu vám říct, že se mi s touto nanesenou ampulkou přinejmenším krásně usínalo, myslím tím, že jsem měla dobrý pocit. Tak doufejme, že to nebyl jen placebo efekt!

4. Hlavně v zimě jsem si zvykla používat balzám na rty. Mezi balzámy popravdě celkově nevidím výrazný rozdíl, maximálně co se týče vůně a vzhledu, jinak mi zatím skoro všechny, které jsem měla, připadaly tak nějak stejně dobré. Nicméně, tento má opravdu krásný obal.

5. Nakonec přichází na řadu dekorativní kosmetika, prvním produktem je pudr, který já osobně používám především ve chvíli, kdy chci, aby mi makeup dlouho vydržel. Pokud vás stejně jako mě po téměř celém dni trápí mastnější pleť (což je úplně v pořádku, ale my samozřejmě musíme vypadat stále dokonale), tento pudr je skvělým pomocníkem do kabelky, uvnitř navíc najdete praktickou houbičku na aplikování. Jeho výhodou je také to, že je "neviditelný" a můžete ho použít na různé odstíny pleti, i když to tak na první pohled nevypadá.

6. Druhým a zároveň posledním produktem z dekorativní kosmetiky je lesk na rty v jemné nude barvě. Takový nikdy nezklame, rty udělá šťavnatější a vypadá dobře prostě vždycky!


Co je vaším oblíbeným produktem celkově? Máte také zkušenosti s kosmetickými produkty Babor?

Share:

0 komentářů