Buďte tím pravým #ValentinesHero

Řekl bych, že svátek svatého Valentýna u nás začíná být čím dál oblíbenější, dokonce snad ještě víc než První máj. I my se Sárou si každoročně den 14.2. uděláme něčím výjimečný. Upřímně, myslím, že každá žena touží po tom být svým mužem alespoň občas hýčkána a Valentýn je k tomu přesně jako stvořený. Čím ji ale udělat největší radost? To je pro nás chlapy někdy trochu zapeklitá situace, ale něco mi napovídá, že krásný třpytivý šperk s láskyplnou atmosférou navrch zahřeje u srdce snad i ledovou královnu. Souhlasíte?

Pokud hledáte originální, nádherně zabalený šperk a třeba trochu tápete nad tím, co konkrétně vybrat, pak bude vaší cílovou destinací určitě obchod Pandora. Najdete tam vše od krásných náhrdelníků, náušniček, prstýnků až třeba po přívěsky (klidně přímo z nové valentýnské kolekce), a to v různých cenových hladinách, takže si i za velmi přijatelnou cenu můžete pro svou milou odnést opravdový skvost. Navíc v roztomilé ikonické taštičce, která, věřte nebo ne, už sama o sobě vytvoří úsměv na tváři vaší slečny nebo paní. Je dost možné, že jste jako většina mužů nerozhodní a s výběrem potřebujete poradit - nebojte, v Pandoře se o vás skvěle postarají, profesionální personál vám s výběrem velmi rád pomůže, o tom jsem se sám přesvědčil na vlastní kůži. A pokud byste s dárkem přeci jen šlápli vedle? Žádný problém, šperky se totiž dají vždy bez problému vyměnit.

Letošní den svatého Valentýna spolu se Sárou oslavíme až se zpožděním, protože odjíždí na pár dní do Milána, to ale vůbec nevadí, nejdůležitější podle mě je, abyste si váš každý den dokázali udělat něčím výjimečný. Dokonce darovat šperky nebo cokoliv jiného z lásky se přece může kdykoliv! Doufám, že jsem alespoň některého z vás inspiroval a vy díky tomu uděláte radost své druhé polovičce.

Krásný Valentýn všem!

Share:

0 komentářů