6 typů džín, se kterými momentálně nešlápnete vedle

Denim byl v poslední době vidět na módních molech snad ve všech možných podobách - spousta džínových bundiček, sukní, košil, džín a třeba i šatů. Džínovina je prostě nesmrtelný materiál, protože je univerzální a trendy téměř každý rok i v každém ročním období. Zejména pak džíny, které jednoznačně patří do základů šatníku. Ale jaké si vybrat? Mám pro vás pár tipů, a to jak na stálice, které vás nikdy neomrzí a dají se skvěle kombinovat, tak na aktuální trendy!

černá & bílá

Začneme u nestárnoucí klasiky. Černé i bílé jednobarevné džíny podle mě patří k základním kouskům každého šatníku, oboje unosíte na sto různých způsobů, elegantně s lodičkami nebo klidně k teniskám. Bílou variantu máme asi všichni spojenou spíše s jarními nebo letními outfity, ale nebojte se je obléknout klidně i v chladných dnech, dobře budou vypadat třeba s kabátkem, kožíškem nebo křivákem v pastelové barvě.

ohrnuté nohavice

Jedním z aktuálních trendů jsou u džín ohrnuté nohavice s vyšší záložkou, a to nejen u žen, ale i u mužů. Takové ohrnutí může způsobit optické zkrácení nohou, proto si dávejte pozor na to, jakou obuv k nim zvolíte. Pro protažení vaší siluety si obujte botky na podpatku.

produkty: Esprit

Inspirace z ulice

roztřepené konce

Se zakončením nohavic si v poslední době pohrává mnoho návrhářů, vypadá to asi tak, že čím zvláštnější, tím lepší. Jak se vám líbí roztřepený lem?

zvonáče

S nedávným návratem módy ze sedmdesátých let přišly mimo jiné i kalhoty do zvonu. Je to sice trochu nezvyk, ale jak už jsem psala v některých mých předchozích článcích, mně sedmdesátky neskutečně přirostly k srdci. Pokud se líbí i vám, určitě se zvonáčů nebojte. Stačí si je vzít třeba s jednoduchou košilí a vysokými podpatky a budete vypadat opravdu stylově (kdo je vysoký a štíhlý, může si dovolit klidně tenisky).

denim patchwork

Kombinace dvou nebo více barev denimů na jednom kusu oblečení je zajímavým trendem. Nemusí se jednat nutně jen o džíny, v takovýchhle provedeních narazíte třeba i na košile nebo šaty.

produkty: Esprit

Inspirace z ulice

Jaké džíny máte nejraději vy? Skvělý výběr najdete třeba na online obchodu www.esprit.cz, odkud je také můj výběr.

Share:

0 komentářů