Relaxace v Babor Beauty Spa

Ještě před Vánoci jsem si užila tak krásný den, o kterém jsem už dlouho snila. Řekla bych, že o takovém hýčkání by snil snad každý, alespoň já bych si ho nechala dopřát minimálně každý týden. Po delší době jsem si zašla na kosmetiku a také na masáž poprvé do salónu Babor Beauty Spa v lázeňském městečku Teplice, kde bydlíme. Doprovázel mě Marek, který měl ve svém programu pedikúru.

Řeknu vám, připadala jsem si opravdu jako princezna, a to nejen kvůli zmiňovaným relaxačním procedurám. Centrum Babor Beauty Spa je vybaveno nádherným prostředím, ve kterém jsem se cítila moc příjemně, úplně jako v bavlnce. Nejprve jsem asi hodinku a půl odpočívala na kosmetickém ošetření, kde jsem si nechala pleť hydratovat různými maskami, séry a užila si i masáž obličeje, a poté jsem se přesunula na masáž zad a šíje, tam jsem málem usnula blahem. Nakonec jsem se na místě nechala ještě nalíčit a odnesla si s sebou několik produktů, o kterých vám napíši, až je budu mít dobře otestované.

Marek byl se svou pedikúrou zkombinovanou s masáží maximálně spokojený a už brzy se chystá na další. I já si na nějaké ošetření brzy zajdu, protože to si nemůžu nechat ujít, myslím, že každý z nás by se měl minimálně jednou za čas nechat trošku rozmazlovat. Pokud byste se i vy nechali rádi hýčkat, třeba přímo v teplickém Babor Beauty Spa, můžu vám ho jedině doporučit. Nabídku služeb a jejich ceny najdete ZDE.


Připravili jsme si pro vás i kratší video, kde můžete vidět, jak se o mě v Babor Beauty Spa krásně starali a jak to tam vypadá!

Share:

0 komentářů