Pandora jaro/léto 2017

Pokud sledujete náš instagram, určitě jste si všimli, že jsme s Markem na pár dní odcestovali do Londýna. Nyní už jsme zpět a téměř hned po našem příjezdu na nás čekala skvělá akce s Pandorou, která představovala svoje nové kolekce na jaro a léto 2017 v krásných prostorách restaurace Soho. Musím říct, že vše bylo vyladěné do posledního puntíku a salónek, kde se událost konala, vytvořil pro prezentaci skvělou atmosféru.

Na uvítanou na nás čekal netradiční welcome drink z okurky, ten po ránu příjemně nastartoval moje chuťové pohárky. Zorka Heydová nás jako moderátorka celého eventu seznámila s jednotlivými kolekcemi Pandora, mezi kterými byly jarní a letní kolekce včetně jejich dalších podkolekcí. Velmi mě zaujaly šperky věnované přímo maminkám, které byly vytvořeny speciálně pro Den matek, myslím, že takový dáreček by udělal radost snad každé mamince.

Na první jarní kolekci se můžete těšit již 16. března, kdy přijde do prodeje. Letní kolekce do obchodů dorazí až později, ale nebojte, už v té první bude rozhodně z čeho vybírat, ať už jste milovnice/milovníky jednoduchosti a něžnosti nebo máte rádi šperky hýřící se barvami a vzory, najdete si to pravé přesně pro vás.


Na fotce můžete vidět malou ochutnávku toho, jak vypadal můj outfit, ve kterém jsem na akci dorazila. Poprvé jsem si oblékla džíny s výšivkami ze Zary, řekla bych, že ty hrály v mém outfitu hlavní roli, a barevně je sladila s novou kabelkou Furla, kterou jsem od Marka dostala k Vánocům.

Share:

3 komentářů

 1. nejsem uplne fanda ale musim rict ze se kolekce moc povedla

  OdpovědětSmazat
 2. i have a pandora bracelet and I filled it up with charms from every city I visit! (there are 3 from Prague heee hee)

  xx
  lau
  www.malibluemymind.com

  OdpovědětSmazat