Vánoční dárky pro něj

I já jsem si pro vás připravil menší seznam tipů na vánoční dárky, a to tentokrát pro muže. Věřím, že alespoň některé z vás inspiruje k tomu, čím své blízké letos obdarovat, a svému bratrovi, tatínkovi, přítelovi, strýčkovi nebo komukoliv jinému letošním dárkem pod stromeček uděláte velkou radost!

1. Cedrové napínáky

Kvalitní cedrové napínáky mohou být skvělým dárkem snad pro každého muže. Stačí je vložit do bot po každém nošení, napínáky pak jednoduše vysají vlhkost z obuvi a vyhladí jemné záhyby vzniklé nošením. Tím si obdarovaný prodlouží životnost svých milovaných bot a napínáky k tomu zaručí, že budou vypadat déle jako nové. 

2. Olej do vousů Mr. Natty 

Máte doma vousáče? Pokud ano, určitě mu pořiďte olej do vousů, každý den stačí do vousů i pokožky vmasírovat několik kapek a vousy rázem získají pohledný odlesk. Nejen, že olejíčky krásně voní, ale po aplikaci se zmírní i nepříjemné svědění a škrábaní. které mnoho mužů při růstu vousů trápí.

3. Kapesníček Cremieux 

Kravat není nikdy dost, ale co vybrat další nezbytnost, díky které může obdarovaný posunout svůj styl zase trochu jinam? Kapesníček do saka je perfektní pánský doplněk, můžete sáhnout po výrazném a originálním kousku, nebo zvolit umírněnější barvu či vzor.

4. Parfém Mont Blanc Emblem 

S parfémy to není vždy lehké, pokud víte, že si dotyčný potrpí na konkrétní vůni, tak neexperimentujte a nesnažte se mu vnutit něco jiného. Ale jestliže je otevřený novým věcem, tak doporučím parfém Mont Blanc Emblem, který si mě získal svou příjemnou svěží vůní.


5. Náramek Lavaliere

Doplněk nebo šperk? Náramek od Lavaliere splňuje obojí!

6. Pásek Nautica

Jednoduchý plátěný pásek si najde vždy využití. Hodí se jak k chinos, tak k letním šortkám. Zkrátka perfektně doladí nejeden ležérní outfit a navíc si nemusíte lámat hlavu s velikostí, jeho délka se dá totiž snadno upravit.

7. Zastřihovač Remington

Nevěřil bych tomu, jak takové malé vylepšení, konkrétně v podobě odsávání, může z něčeho tak běžného jako je zastřihovač udělat něco tak výjimečného. Tento zastřihovač používám již delší dobu a nemůžu si ho vynachválit. Kdysi jsem při každém zkracování vousů či vlasů musel bojovat s plným a znečištěným umyvadlem, to už je díky této vychytávce dávnou minulostí.

8. Dřevěné brýle Blažek

Stylové a něčím ozvláštněné, takové jsou dřevěné brýle od Blažka. Nevšedním materiálem a provedením to u těchto brýlí ale nekončí, vybrat si můžete ze čtyř barevných variant, přičemž ke každým dostanete i krásné dřevěné pouzdro.

Share:

0 komentářů