Vánoční atmosféra s Pandorou

Už vás pohltila vánoční atmosféra? Máme tu poslední adventní neděli a já mám v plánu ještě na poslední chvíli napéct nějaké sladké dobroty, chci udělat domácí vaječný likér a čeká na mě hlavně balení dárků. U toho si nejraději každoročně pouštím All I want for Christmas od Mariah Carey nebo se dívám na pohádky a vánoční filmy. Právě v tuto chvíli mě ta atmosféra vždy zaručeně pohltí, vlastně si ji užívám už teď, jen co na to pomyslím.

Stačí dokoupit pár posledních dárečků, balící papír, krásnou stuhu a můžu se do toho pustit. A co vy? Už máte nakoupené všechny dárky? Letos jsme vám na ně přinesli několik tipů a slíbili jsme i další, takže pokud patříte k těm, kteří nakupují na poslední chvíli, jistě oceníte i tento náš poslední. Dal by se nazvat jako "Čím ji udělat největší radost?". Určitě se mnou budete souhlasit, že snad každé ženě udělá obrovskou radost jakýkoliv krásný šperk, ať už ho dostane od svého přítele/muže nebo třeba od své maminky či sestry.

Přenádherné šperky zaručeně najdete v Pandoře. A překvapivě to nemusí být jen jejich ikonické náramky se speciálními korálkami na ně. Pandora nabízí také mnoho krásných decentních prstýnků, náušniček, náramků i náhrdelníků, které jsou naprosto neodolatelné. Mně v Pandoře nejvíce zaujaly jemné zlaté šperky, některé vykládané zirkony. No, řekněte sami, koho by u srdíčka nezahřála tato osobitá taštička uvnitř s krabičkou ukrývající jedinečný šperk? Pod vánočním stromečkem by jistě zazářila a nejedné ženě minimálně vytvořila úsměv na tváři.

Na závěr musím říct, že se každým rokem těším čím dál více na to, až někoho obdaruji já, dokonce snad víc než na to, že nějaký dárek dostanu. Máte to také tak? A ještě jedna důležitá věc, nezapomeňte si kromě radosti z dárků pořádně vychutnat i onu vánoční atmosféru, prožité chvíle s blízkými, dobré jídlo a hlavně pohodu. Krásné Vánoce všem!

šperky: Pandora, košile: La Martina

Share:

0 komentářů