Fur collar

Kožešinový límec je pro mě v zimě skvělou příležitostí k tomu, jak oživit svůj outfit a zároveň být o něco více v teple. Na spoustu nádherných kožešin jsem nedávno narazila v Zaře a jednu z nich jsem si musela odnést, protože mě už na první pohled zaujala svou specifickou a neotřelou barevnou kombinací, která nakonec parádně zapadla k mému kabátku v baby blue barvě. Mám z ní velkou radost, stejně tak jako z mých kožených overknee boots. Vypadá to, že mi teď i v příštích měsících budou často nablízku, protože jsem si je moc oblíbila. Je perfektní, že jsou elegantní na podpatku a zároveň moc pohodlné, přesně to mi vyhovuje.

Fur collar is a great opportunity to brighten up my outfit and be warm. Recently I have chanced on a lot of beautiful fur collars at Zara and I had to buy one of them, because it attracted my attention with its specific and fresh color combination, which has superbly matched my coat in baby blue color finally. I am happy about that, as well as I am happy with my leather overknee boots. It looks like they are and they will be in next months close to me, because I have got to like them. It's perfect that they are elegant with heels and they are comfortable at the same time, exactly what suits me.

coat: H&M, turtleneck: Lindex, leggins: Zara, overknee boots: Bruno Premi, faux fur collar: Zara, bag: Innué, watch: Invicta, bracelet: Tiffany & Co.

Share:

0 komentářů