Blažek SS17

I letos jsme se Sárou byli pozvaní na představení nové kolekce Blažek. Pro její prezentaci byl tentokrát vybrán prostor v Paláci Adria a my musíme konstatovat, že to celé akci dodalo naprosto nový rozměr. Předešlé Blažkovy eventy, kterých jsme se účastnili, probíhaly v prodejně Blažek na Václavském náměstí a byly vždy trochu komornější. Prezentované zboží v menším prostoru tolik nevynikalo, zato nyní, když bylo naaranžované na figurínách a v ucelených outfitech, naše oči přitáhlo mnohem více.

Jednotlivé kousky měly moc zajímavé detaily, ale přesto bylo na první pohled vidět, jak univerzální a snadno kombinovatelné věci to jsou! Celé kolekci doslova s nadšením tleskám. Tohle že vzniká u nás? Před pár lety bych tomu nevěřil a teď jsem rád, že vidím tak velký posun v inspiraci světovými trendy i u nás. Samozřejmě, že jsme národ, který je v tomto ohledu trošku zdrženlivý a trendy příliš nesleduje, Blažek si proto své zákazníky postupně připravuje (seznamuje je s novými možnostmi) a posouvá tak vše nenásilně kupředu, což je, myslím, skvělé. Řekl bych, že i díky tomu si dnes může tato značka s klidem dovolit nabídnout kombinaci saka, zkrácených kalhot a jednoduchých tenisek a přitom se nemusí bát neúspěchu.

Z nadcházející kolekce se mi celkově zalíbilo tolik věcí, že ani nevím, čím začít. Tak například keyhole brýle, brýle s barevnými zrcadlovými skly, překrásná vyplétaná taška, pánské loafers i tenisky, hedvábné kapesníčky...A to jsem se ještě nedostal ani k oblečení. Už teď vím, že s příchodem kolekce do prodeje budu muset ihned některý z obchodů Blažek navštívit a něco si odnést domů.

Co se ještě týká nové kolekce na jaro a léto 2017, musím pochválit i její kampaň v čele s velmi charismatickým modelem, ze všech fotek je cítit osobitý nápad a příběh - stejně tak i z dalšího Blažkovo filmu v podobě několikaminutového videa, které snad brzy budete moci vidět i vy. Věřte, že je opravdu se na co těšit, lehce navnadit se prozatím můžete několika fotkami, které jsme pro vás nafotili.

Share:

0 komentářů