My favourite coat for autumn

Hnědá k podzimu bezesporu patří, a tak je můj dnešní outfit stavěn právě na tónech této barvy. Po roce jsem ze svého šatníku opět vyndal kabát v barvě velbloudí srsti a říkám si, že investice do něj se mi opravdu vyplatila, je to snad nejuniverzálnější kousek do tohoto počasí, který mám, hodí se totiž skoro ke všemu. Celkově mam opravdu rád jednoduché kousky, které můžete zkombinovat na sto způsobů a přitom celkový outfit vždy vypadá jinak. Kabát i o něco světlejší zkrácené kalhoty jsou přesně takové, a proto jsem je rozzářil bledě modrou košilí, kapesníčkem a ještě takovým malým detailem - tyrkysovými korálky na řetízku u kalhot. A co vy, také raději vsázíte na jednoduché kousky, a nebo se necháváte strhnout aktuálními trendy?

Brown color undoubtedly belongs to autumn, so my today's outfit is built on the shades of this color. After a year I took out of the closet a coat in camel's hair color and I think investing in it really paid off, because it is probably the most universal piece to this weather that I have, it looks great with almost everything. In general I love simple pieces, which you can combine in a hundred different ways, but a total outfit looks always differently. The coat and slightly lighter shortened trousers are just like this, and therefore I brightened them up with a pale blue shirt, a pocket square and also one little detail - turquoise beads on a chain of trousers. And what about you, do you rather bet on simple pieces or do you like the hottest trends?

coat: Mango, shirt: La Martina, trousers: H&M, monk shoes: Asos, belt: Mango, chain: Asos, watch: Gant by Michael Bastian, sunglasses: Randolph Engineering X Michael Bastian, bracelet: Lavaliere

Share:

0 komentářů