Classy look

Dnes pro vás máme opět článek s outfitem, jen z trochu jiného soudku. Inspirací totiž tentokrát nejsem já ani Marek, ale můj bratr Matěj, který se už na našem blogu několikrát objevil. Matěje baví móda stejně jako nás, většinu volného času momentálně tráví v elegantním oblečení, nejčastěji v obleku, a tak si myslím, že by pro mnohé z vás, myslím pro vás muže, mohl být tím správným vzorem, jak zazářit právě v obleku.

Pokud patříte mezi ty, kteří v obleku nechtějí zapadnout mezi šeď, stačí, když se budete držet pár jednoduchých pravidel. Jestliže se bavíme o denním nošení, vyberte si jinou barvu obleku než je černá, to je základ úspěchu, dobře vypadá vždy modrá, ale samozřejmě existuje i spoustu dalších variant. Za druhé, oživte svůj oblek zajímavou kravatou, uvolněně působí třeba pletená kravata a trochu nevšední barva dodá celému outfitu úplně jiný šmrnc, to samozřejmě platí i v případě kapesníčku do klopy. Jen pozor na kombinování na způsob "kravata + kapesníček + košile v setu" nebo na zkombinování příliš odlišných barev, vzorů či jiných prvků, i zde stále platí citát v jednoduchosti je krása. Další věcí, dokonce bych řekla, že jednou z nejdůležitějších, je obuv. Ta je opravdu základním stavebním kamenem dobrého outfitu, protože dokáže celý look povznést nebo naopak úplně pohřbít. Na botách nejvíce poznáte, jaké jsou kvality, proto je třeba nebát se do nich více zainvestovat a v neposlední řadě je udržovat v dobré kondici, tím zaručíte botě nejen dlouhou životnost, ale také to, že bude vypadat stále jako nová. A třešničkou na dortu jsou rozhodně kvalitní hodinky, podobně jako obuv jsou jakousi vizitkou, které si lidé všímají nejčastěji a která o člověku celkově hodně vypoví.

suit: Zara, shirt: Asos, monk shoes: Pedro del Hierro, tie: Timeout, pocket square: handmade, sunglasses: Asos, lapel pin: Zara, watch: D&G

Share:

0 komentářů