Adidas hlásí velký návrat tenisek ze 70. let

Model SPEZIAL od Adidas byl uveden na trh v roce 1979 jako obuv určená házenkářům. Postupem času si získala obdivovatele i mimo tento sport, určitě to bylo i tím, že klade důraz na ochranu, pevnost a stabilitu chodidla. Podle mě je dobře, že Adidas přichází s retro modely právě ze 70. let. Nejen, že tyto tenisky vypadají stylově, ale skvěle zapadají i do aktuálních módních trendů. Je to vidět na první pohled, tyto retro kousky se totiž těší oblibě po celém světě. Moc se mi libí, že "sedmdesátkové" tenisky vycházejí jak v klasických provedeních, tak i s materiály a technologiemi, které se používají na současné tenisky, a je jen na každém, zda si vybere klasiku nebo inovaci. Já své Spezial našel na Ringit, kde kromě nich v nabídce najdete i další retro modely jako jsou např. Gazelle, Hamburg, Dragon či Samba.

V dnešním outfitu jsem chtěl ukázat, jak snadno se dají retro tenisky kombinovat. Celkově jsou vždy dvě hlavní možnosti, buď je necháte splynout, nebo vsadíte na kontrast. Já dnes vsadil spíše na tu první variantu.


coat: Mango, turtleneck: H&M, trousers: H&M, shoes: Adidas, sunglasses: Tom Ford, scarf: Blažek, watch: Gant Rugger, socks: Gant

Share:

2 komentářů

  1. Moc povedený outfit :) mohlo by se takhle oblékat více mužů :D

    www.terripeterk.com

    OdpovědětSmazat
  2. Přesně jak píše Terri nademnou. Takhle styloví byste mohli být všichni. Paráda! :)
    MagicBeautyLife

    OdpovědětSmazat