Fedora hat

Kdysi byl klobouk součástí snad každého pánského šatníku, dnes už tak častým doplňkem není a je to docela škoda. Rozhodně by nemusel být jen připomínkou minulosti, dá se totiž skvěle kombinovat, a to i s neformálním oblečením. Dnešní outfit je toho důkazem, vzal jsem si na sebe vlněný klobouk typu Fedora společně s džínovou bundou a výsledek je, řekl bych, velmi svěží a trendy. Už se nemohu dočkat, až si klobouk vezmu příště, zase úplně jinak, třeba s oblekem nebo vlněným kabátem.

Hat was a part of probably every men's wardrobe in the past, today it isn't such an ordinary accessory and it's a pity a little bit. It definitely wouldn't be only a remembrance, because it can be combined wonderfully, even with informal clothes. Today's outfit is the proof, I put on woolen Fedora hat along with a denim jacket and the result is, I would say, really fresh and trendy. I can't wait for the next time I'll be wearing the hat, completely diferently, maybe with a suit or a wool coat.

jacket: Dolce&Gabbana, shirt: Gant, trousers: H&M, belt: Asos, chain: Asos, watch: Gant, bracelet: Lavaliere, shoes: Blažek, hat: Asos

Share:

0 komentářů