Embroidered bomber jacket

Po nekonečném měsíci, kdy jsme se s Markem léčili z chřipek a viróz, konečně přidáváme jeden z dalších outfitů a doufáme, že teď už budeme na blogu, a samozřejmě i na našem instagramu a ostatních sociálních sítích, v plném nasazení. Jakmile jsme měli možnost, hned jsme nafotili několik outfitů a také jsme pro vás vymysleli nové články, které brzy zveřejníme. V neděli, při focení právě tohoto outfitu, nám počasí moc nepřálo, skoro celý den totiž poprchávalo, což nás ale od naší "práce" neodradilo a řekla bych, že i tak se fotky nakonec moc hezky vydařily.

Na sobě mám bomber s výšivkami, který jsem si vybrala na eshopu www.stylewe.com (přímý odkaz na něj najedete pod fotkami) a jsem z něho moc nadšená, protože vypadá velmi kvalitně, a vlastně nejen vypadá, materiál je příjemný už na dotyk. K bomberu se, myslím, skvěle hodily široké kalhoty, tzv. culottes. A ještě bych se ráda zmínila o jedné věci, a tou jsou boty do špičky od španělské značky Hannibal Laguna. Sháněla jsem elegantní a hlavně neotřelou obuv bez podpatku, no a tato splnila snad všechna má očekávání.

After this endless month, when we were treated with Marc for flu and virus diseases, we have finally add one of the next outfits and we hope we are ready to be fully active on the blog, and of course on instagram and other social sites. As soon as we had a chance we took a pictures of a few outfits and we have came up with some new articles, that will be posted in a short time. On Sunday, when shooting just this outfit, the weather wasn't nice, because almost the whole day was drizzling, but this fact didn't discourage us from our "work" and I would say that even so the photos turned out very well eventually.

I am wearing embroidered bomber jacket, which I have chosen on www.stylewe.com online store (a direct link to the jacket you can find under the photos) and I am really enthusiastic about it, because it looks like a high quality product, actually it doesn't only seems to be, but the material is also pleasant to the touch. I think my culottes excellently matched the bomber. And I would like to mention one last thing - my peak shaped shoes by a spanish brand called Hannibal Laguna. I had been looking for some elegant and mainly original shoes without heels, well, these lived up to my expectations.

bomber jacket: Stylewe, bodysuit: H&M, culottes: Shein, shoes: Hannibal Laguna, bag: Bhailiú

Share:

0 komentářů