Po roce opět na Hradě: Schwarzkopf Elite Model Look 2016

Je neuvěřitelné, jak rychle uteče jeden celý rok. Loni touto dobou byl Marek s mým bratrem Matějem na finále té nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look a mně připadá, jako by od té doby uběhlo jen pár měsíců. Letos jsme na tuto velkolepou akci dostali pozvánku již potřetí a tentokrát jsem na ni zavítala já ve společnosti mojí maminky.


Španělský sál Pražského hradu, kde se finále již tradičně koná každým rokem, se opět celý zaplnil a nechybělo spoustu známých osobností - hlavně ze světa modelingu, ale dorazili i známé herečky, reportéři, moderátoři a mnoho dalších.Celým galavečerem nás provázel moderátor Jakub Prachař, se kterým na finále dorazila i jeho drahá polovička Agáta Hanychová. Jakub mi je jako moderátor sympatický a myslím, že večer svým vystupováním výborně doplnil. Z hvězdných dvojic byli, ostatně asi jako vždy, nepřehlédnutelní Leoš Mareš s Monikou Koblížkovou.
Čím víckrát si samotnou show přehrávám, tím víc se utvrzuji v tom, že byla opravdu jedinečná. Originální choreografie modelek a modelů včetně skvěle vybrané hudby a na plátna se promítajících motivů mě fakt okouzlila. Například první přehlídka měla náboženské téma, do posledního puntíku bylo vyladěné i osvětlení celého sálu, zkrátka dokonalé. Modelky a modelové na runwayi ukázali oblečení z těch nejluxusnějších módních domů, třeba Tom Ford nebo Salvatore Ferragamo.
Na mole se kromě finalistů a finalistek prošly i dámy, které zvítězily v předchozích ročnících této soutěže, například nedávná výherkyně celosvětového finále Eva Klímková nebo nádherná Linda Vojtová, vítězka z roku 2000 a stále vypadá božsky. Těšila jsem se i na Barboru Podzimkovou, která vyhrála před dvěma lety, a to dokonce i na světovém finále hned rok po Evě Klímkové, ale ta bohužel nedorazila.
Během jednotlivých přehlídek jsme si mohli vychutnat vystoupení Emmy Drobné, vítězky poslední Superstar, která nám za celý večer zazpívala hned dvě písničky. Jeden povedený pěvecký výkon předvedla i Iva Pazderková, když zpívala na mole přímo v průběhu jedné z přehlídek. Bylo to parádní!A pomalu se chýlíme ke konci, kdy proběhlo vyhlášení soutěžících. Verdikt porotců si jako první vyslechli pánové, za Českou republiku byl zvolen Jakub Čeřovský a za Slovenskou Robert Haborák. Vítězkou za Česko se stala Jana Tvrdíková, dcera bývalého ministra obrany Jaroslava Tvrdíka, a nejkrásnější Slovenkou byla zvolena Alice Niedelská. Překvapením na závěr bylo pro všechny to, že kromě Češky a Slovenky byla vyhlášena i vítězka za Ukrajinu, tou byla dívka Alina Dementieva, která musela z Ukrajiny kvůli tamní špatné situaci před nedávnem odcestovat, a protože na Ukrajině finále soutěže Elite Model Look neproběhlo, bylo možné zvolit Alinu právě u nás. Všechny vítězové a vítězky pojedou na světové finále soutěže Elite Model Look, tentokrát do portugalského Lisabonu!
Tímto děkujeme za pozvání a doufáme, že se příští rok znovu uvidíme!

Share:

2 komentářů

  1. Nechápu, proč všichni zdůrazňují, že je to dcera exministra... Chudák, se té nálepky potom už nezbaví... A půlka ji podezírá, že její výhra nebyla košér. Přitom je opravdu krásná, na modelku jako dělaná.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Z mé strany je to pouze informace, řekla bych taková zajímavost. Jinak za mě je Jana opravdu moc krásná a výhru si stoprocentně zasloužila. Patřila mezi naše favoritky! :-)

      Smazat