Brýle, které mají styl

Vždy mi udělá velikou radost, když se poštěstí a někde narazím (nejčastěji je to na Ebay) na nějaký raritní kousek od některého z mých oblíbených návrhářů, který je většinou už beznadějně vyprodaný. Posledním takovým úlovkem jsou brýle, které před časem vznikly ve spolupráci amerického návrháře Michaela Bastiana a Randolph Engineering. Konkrétně se jedná o model pojmenovaný po herci a ikoně 60. let Jamesi Deanovi, který svého času velmi podobné nosíval.

Nezahálel jsem a hned jsem v brýlích musel vyrazit ven a při té příležitosti jsme pro vás nafotili i dnešní outfit, ten se nese ve znamení jednoduchosti. Lehká popelínová košile s ohrnutými rukávy a lněné kalhoty jsou zárukou pohodlí i ve vyšších teplotách, které se k nám ke konci léta na pár dnů opět vrátily. Na nohou mám pohodlné mokasíny od Salvatore Ferragamo, ve kterých bych mohl prochodit bezstarostně snad celý den.

shirt: H&M, trousers: H&M, moccasins: Salvatore Ferragamo, watch: Gant, sunglasses: Randolph Engineering X Michael Bastian

Share:

1 komentářů

  1. Košile je moc krásná a vkusná, ve spojení s kalhotami ve světlé barvě se mi moc líbí.
    Věřím, že mokasíny jsou opravdu pohodlné a brýle to vše krásně dolaďují.

    OdpovědětSmazat