The Seventies

Konečně jsem si pořídila kalhoty do zvonu podle mého gusta - béžová barva a semišový vzhled byly přesně to, co jsem hledala. A počínaje mými kalhotami jsem tak přišla na chuť sedmdesátkám, stylu, který se teď opravdu hojně objevoval na různých módních přehlídkách a pomalu, ale jistě prosakuje i do klasických módních řetězců jako je H&M, Lindex, Zara atd. Zvonáče jsem si objednala na Asosu, stejně tak i stuhu na krk (neck choker) v khaki barvě. Po dost dlouhé době jsem obula své Givenchy botky s širokými podpatky a zlatými nýty, už jsem si začínala myslet, že v mém botníku upadnou v zapomnění, ale teď jako kdybych je našla. A abych se ještě vrátila k poslednímu článku o kosmetice, na nehtech mám nový lak od Sally Hansen, jak tento odstín, tak ten modrý si zatím nemohu vynachválit. Modrý jsem na sobě měla čtyři dny a vypadal stále dobře. Vlastně jsem ho odlakovala hlavně proto, že jsem si chtěla změnit barvu nehtů. Kromě výdrže vidím jako výhodu i to, že jsou nehty s lakem mnohem pevnější. Mimochodem, jak se sedmdesátky líbí vám? Oblékli byste zvonáče, nebo raději zůstanete u svých skinny kalhot?

I have finally bought new flare trousers which are in my taste - camel color and suede appearance were exactly what I had been looking for. Starting from my trousers I came to taste the style of 70's, which has been appearing on various fashion shows really frequently in the last time and it is seeping slowly but surely into the classic fashion chains like H&M, Lindex, Zara etc. Flare trousers I ordered at Asos as well as the neck choker in khaki color. After quite a long time I put on my Givenchy shoes with a wide heels and gold rivets, I had been beggining to think the shoes are forgotten, but now as If I found them. And to come back to my latest article about cosmetics, I have on my nails new Sally Hansen nail polish, this shade and also the blue one is really amazing. The blue one I was wearing for four days. Actually I removed it because I mainly wanted to change the color of nails. Except the stamina I also see an advantege in the fact that nails are stronger with this nail polish. Incidentally, how about you and the 70's? Would you dress up flare trousers or do you prefer to stay with your skinny trousers?


bodysuit: H&M, trousers: Matel, heels: Givenchy, clutch bag: Rick Owens, sunglasses: Lindex, neck choker: Asos

Share:

3 komentářů

 1. Skvělý retro outfit, strašně ti sekne.

  Poshlife

  OdpovědětSmazat
 2. To máš tak dlouhé nohy? Nebo je to optický klam díky těm botkám od Givenchy a zvonáčům? :P:) Musím říct, že já bych na takový outfit v dnešní době neměla sebevědomí... Ale tobě vážně moc sluší :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji! :) No, zas tak dlouhé je nemám, je to spíš optický klam :D, mám kalhoty s vysokým pasem a podpatky jsou dost vysoké. Jinak, řekla bych, že právě v dnešní době by ses určitě neměla stydět, ale klidně vyrazit ven, v čemkoliv bys chtěla.

   Smazat