The best ripped jeans

Dnešní outfit je jasným důkazem toho, že nenosím jen saka a občas vyrazím i trochu jinak, než jste asi u mě zvyklí, a to mnohem neformálněji. U tohoto outfitu jde, myslím, hned na první pohled poznat, kdo mi byl inspirací. Ano, byl to samozřejmě David Beckham. Kostkované košile, potrhané džíny, desert boots a řetěz na kalhotách, přesně to mám s touto módní ikonou spojené - a jak vidíte, tahle kombinace dohromady prostě funguje! Džíny, které mám na sobě, jsou od belgického návrháře Rafa Simonse a jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Mám je už čtvrtým rokem a trošku se obávám dne, kdy je budu muset vyřadit ze svého šatníku, protože takhle zajímavé kalhoty se mi budou určitě těžko shánět. Máte taky nějaký svůj oblíbený kousek, na který nedáte dopustit, a neumíte si představit, že se ho jednou budete muset vzdát?

Today's outfit is a clear proof that I don't wear only suits and sometimes I set out little differently than you are probably used to me - much more informally. I guess in this outfit can be recognized at first glance who was my inspiration. Yes, of course, it was David Beckham. Chequered shirt, ripped jeans, desert boots and chain, that's what I have associated with this fashion icon and as you can see, this combination together just works! The jeans I am wearing are from Belgian designer Raf Simons and they are one of my favorites. I have them almost for four years and I am a bit afraid of the day when I have to eliminated them from my closet, because such an interesting jeans I will definitely get hardly. Do you also have your favourite piece about which you can't imagine that you have to give it up one day?

shirt: Michael Bastian, jeans: Raf by Raf Simons, belt: Mango, desert boots: Mango, chain: Asos, watch: Gant, sunglasses: RayBan

Share:

0 komentářů