Cocktail cuffs

V dnešním outfitu asi nejvíce zaujme lehký vlněný oblek s rafinovaným kostkovaným vzorem. Je ušitý z látky od italské textilní společnosti Angelico a musím říct, že je to na něm znát hned na první dotyk. H&M se svými obleky z premium kolekce zabodovalo, i v plné ceně vycházely za velmi příjemné ceny, hlavně v porovnání s obleky z totožných látek ušité přímo v dílně značky Angelico. Ono ušetřit až několik set eur potěší, co si budeme povídat. Zpět k outfitu, rád bych se ještě zmínil o elegantní košili, kterou mám na sobě, ta je z kolekce Diamond G od Gantu a získala si mě překrásnou dobby texturou a koktejlovými manžetami. Naživo jsem se s nimi setkal poprvé, protože u nás košile s těmito ozdobnými manžetami nejsou vůbec k dostání, nebo se mi na ně nikde jinde dosud nepovedlo narazit, což je jistě velká škoda. Vždyť koktejlové manžety nosil i slavný Sean Connery v 60. letech jako představitel agenta 007 - Jamese Bonda. A který muž by si nechtěl zkusit být alespoň na jeden den tajným agentem Jejího Veličenstva, popíjet drinky, svádět ženy, pronásledovat padouchy a ještě k tomu skvěle vypadat?

PS: Stále můžete využít 15% slevu na hodinky Daniel Wellington (do 15.8.2016), stačí využít slevový kód "czechstreetglamour" na eshopu www.danielwellington.com!

suit: H&M, shirt: Gant, sunglasses: Trussardi, pocket square: Corneliani, watch: Daniel Wellington, belt: Mango, loafers: Baťa

Share:

0 komentářů