In Vienna

Ve Vídni jsem nezahálel ani já a kromě procházení se po historických ulicích v centru jsem pro vás také nafotil svůj outfit. Nejvýraznějším prvkem celého looku, si troufám říct, bylo sako. Našel jsem ho v jednom z milánských outletů a hned na první pohled mi svým netradičním vzorem padlo do oka. Co se týká Vídně, je to krásné město, kde se toho dá spoustu objevit, ale musím přiznat, že jsem očekával ještě možná maličko víc. Nicméně návštěvu rakouského hlavního města bych rozhodně vřele doporučil. Ohledně nákupů, najdete tu vše od luxusních módních domů až po menší zapadlé butiky se zajímavým sortimentem.

In Vienna I wasn't idle and excluding strolling through the historical streets in the city we also took some photos of my outfit. The most striking element of the whole look, I daresay, was blazer. I have found it in one of the Milan outlets and its unconventional pattern caught my eye at first glance. Regarding Vienna, it is a beautiful city, where you can discover a lot of places (or things), but I have to admit I had been expecting maybe even a little more. Anyway, I really would like to recommend you visit the Austrian capital city. As for shopping, you find there everything from luxury fashion houses to smaller out-of-the-way boutiques with interesting assortment.


blazer: Officina 36, shirt: Gant, trousers: H&M, monk shoes: Blažek, sunglasses: Persol, watch: Gant, bracelet: Al Bazar

Share:

1 komentářů

  1. Ve Vídni jsme byli už několikrát a vždy nás moc baví! Máš pravdu, že to sako je opravdu moc zajímavé a moc Ti sekne! Outfit je prostě perfektní, já bvych možná jen vynechala ten náramek, ale to je věc vkusu ;-)

    Klára
    NARA blog
    www.nartalieklara.com

    OdpovědětSmazat