Galleria Vittorio Emanuele II

Galerie Viktora Emanuela II. je obchodní centrum v Miláně, kde najdete butiky světových značek s opravdu bohatým sortimentem. Nám se tohle místo natolik zalíbilo, že jsme tu i neplánovaně nafotili můj outfit a myslím, že fotky se skvěle vyvedly.V této galerii se nachází i několik restaurací a např. i kavárnu Gucci, já ale rozhodně doporučím zajít se podívat do malého obchůdku Andrew's Ties s asi největším výběrem hedvábných kapesníčků, jaký jsem doposud viděl. Kromě kapesníčků nabízejí spoustu kravat a jiných doplňků, vše doslova "za hubičku".

Galleria Vittorio Emanuele II is a shopping center in Milan, where you can find boutiques of world brands really rich in assortment. This place was very beautiful for us, so quite unplanned we took here some photos of the outfit and I think they are great. In this gallery are located a few restaurants too, for example also Gucci café, but I would like to recommend you have a look at Andrew's Ties small store probably with the biggest selection of silk pocket squares I have ever seen. Except the pocket squares they offer a lot of ties and other accessories, everything literally for a song.

blazer: Mango, trousers: H&M, shirt: Charles Tyrwhitt, loafers: Doucal's, sunglasses: Tom Ford, pocket square: Bubibubi ties, watch: Gant, bracelet: Al Bazar

Share:

1 komentářů

  1. Barevně perfektní, jen košile by zasloužila delší rukávy...Jinak super.

    OdpovědětSmazat