T.M.Lewin

Poslední dobou mi čím dál víc dochází, jak moc je důležité si každou chvilku náležitě užít. Přeci jen, čas, který zbytečně promarníme, se už nikdy nebude opakovat. Trávit čas s tím, koho máte rádi, dělat to, co vás baví, a cítit se přitom co nejlépe, to si myslím, že by mělo být v každém životě prioritou. Pravda je, že můj volný čas vlastně není skoro nikdy volný, objevuje se v něm tolik aktivit, že je pořád co dělat. Řekl bych ale, že každý, kdo to takhle má, může potvrdit, že to dokáže nabít energií mnohem víc než nějaké zahálení. Mojí prací i koníčkem je móda, takže asi nikoho nepřekvapí, že si užívám i to, co mám na sobě. Nejlépe se cítím elegantně oblečený, elegantně, přesto uvolněně, a takový je i můj dnešní outfit. Prim v něm hraje moje nové sako od londýnské značky T.M.Lewin z merino vlny (Super 110s Merino Wool) a oživuje ho bledě růžová košile Gant a hedvábný kapesník od Blažka. Kravaty jdou tak nějak stranou, sice jich mám několik desítek, ale u mě jednoznačně vítězí ležérní rozhalenka. 

PS: Jak trávíte nejraději svůj volný čas vy a co vám dodává dobrou náladu?

blazer: T.M.Lewin, shirt: Gant, trousers: Gant, shoes: Doucal's, watch: Gant Rugger, sunglasses: Tom Ford, pocket square: Blažek

Share:

1 komentářů

  1. Výborné. Osobně bych na košili ještě jeden, dva knoflíky navíc zapnul, ale jinak je to výborné. Jen si teda nejsem jistý délkou rukávů u saka, přijde mi to hodně na hraně, 1-2 cm navíc by byly ideální a pořád by košile čouhala. Na léto je to asi snesitelné, ale přijdou mi krátké, a to mám na saku také raději kratší rukávy, ale tohle už je asi spíš za hranou. A škoda, že nezainvestuješ do lepších hodinek. tím myslím kvalitu, což znamená prakticky hodinářské firmy, protože tyhle fashion hodinky, mají ke kvalitě docela daleko. Seiko, Citizen, orient atd. máš aspoň nějakou hodinářskou kvalitu a za podobnou cenu jako třeba Ganty. Ale chápu, že ti asi nejde o hodinařinu, ale prakticky jen o vzhled.

    OdpovědětSmazat