Réunion du jour Cremieux

1. června jsme se zúčastnili slavnostního setkání u příležitosti otevření prvního butiku francouzské značky Cremiuex u nás v Čechách. Možná, že o této značce slyšíte prvně, ale zaručuji, že rozhodně ne naposledy. Historie této módní značky sahá do roku 1976, kdy její zakladatel Daniel Cremieux otevřel první prodejnu v Saint-Tropez. Dnes se značka přesídlila do New Yorku a pomalu expanduje do celého světa.

Celá akce se konala v prostorách The Grand Mark Prague hotelu, kde jsme při příchodu byli uvítáni sklenkou šampaňského. O zábavu bylo postaráno, akci doprovázel DJ a také raut ve francouzském stylu, kdo chtěl, mohl si zahrát i připravený petang.

 Dokonalý pánský styl nabízející klasickou, ale zároveň i moderní neformální eleganci plnou promyšlených detailů té nejvyšší kvality, to vše můžete čekat od Cremieux.


Pro pozvané byla přichystána i menší přehlídka z aktuální kolekce, která je k dostání v prodejně Cremieux, ta se nachází v nákupní galerii Myslbek. K vidění bylo snad vše od klasických obleků přes ležérní blejzry až po chinos kalhoty. Na přehlídce to zářilo barvami a nám snad nejvíce padly do oka barevné vesty pod saka.


Přehlídkou nás prováděl ostřílený moderátor Honza Musil a pár slov nám také řekl i syn zakladatele Stephane Cremieux, který v tuto dobu značku vede.


Když budete mít volnou chvilku v Praze, určitě se zajděte do Cremieux podívat, značka má zatím v nabídce pouze pánskou kolekci, ale Stephane prozradil, že by se to v budoucnu mělo změnit. 

Share:

0 komentářů