Smart casual look

Pokud sledujete náš instagram, určitě jste zaregistrovali, že jsme se se Sárou byli podívat na letošním posledním castingu soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Když jsem přemýšlel nad tím, co si mám ten den vzít na sebe, hned jsem věděl, že chci působit ležérně, ale zároveň elegantně. Že jsou to dva naprosté protiklady? Ano, to jsou, ale existuje na ně jednoduché řešení v podobě tzv. "smart casual". S tímto termínem se velmi často setkáte i na pozvánkách a znamená, že by oděv měl být neformální a přitom elegantní. Jde o dress code, který nemá tak striktní pravidla - dovoluje popustit uzdu kreativitě a předvést tak váš osobitý styl. Základem by mělo být sako a chinos, nebo dokonce i džíny, to vše doplněné o elegantní doplňky a obuv. Pokud si netroufáte tolik si vyhrát, vsaďte na méně extravagantní kousky, například společenskou košili můžete vyměnit za tu s button down límečkem a klasickou kravatu za tu pletenou, v tomto případě se nebudete muset bát, že jste s něčím, jak se říká, přestřelili.
blazer: C&A, trousers: H&M, shirt: H&M, loafers: Doucal's, belt: H&M, sunglasses: Gant Rugger, pocket square: Bubibubi ties, watch: Gant 

Share:

2 komentářů

  1. Tady je perfektní vše, velmi příjemný outfit. Osobně si na bílé kalhoty netroufám, ale k tobě to jde. Délka, střih, perfektní.

    OdpovědětSmazat
  2. Tady je perfektní vše, velmi příjemný outfit. Osobně si na bílé kalhoty netroufám, ale k tobě to jde. Délka, střih, perfektní.

    OdpovědětSmazat