My favourite city look

Jednoduché kalhoty, sáčko a tenisky, takto by se dal popsat můj oblíbený outfit, ve kterém vyrazím ven pokaždé, když se chci cítit pohodlně a zároveň vypadat dobře. Stačí přidat ty správné doplňky, zvýraznit rty a rázem vzniká krásný ženský outfit, i když je s teniskami. Ty, které mám dnes na sobě, jste na mě mohli vidět v jednom z předešlých článků, dobře se v nich chodí a díky tomu, že jsou bílé, je skvěle využiji.

Simple trousers, blazer and sneakers, outfit like this is my favourite one, I set out in it every time, when I want to feel comfortably and also look great. All you need to make it better are the right accessories, striking lips and suddenly there is a lovely feminine outfit, even with sneakers. The ones I am wearing you could see in one of the previous articles, they are comfortable and thanks to their white color I use them perfectly.


blazer: H&M, tank top: H&M, trousers: H&M, sneakers: New Balance (Brands24), bag: Andrea Incontri, watch: Invicta, bracelet: Salvatore Ferragamo

Share:

1 komentářů