Bright colors

Dnešní outfitový článek je tak trochu netradiční v tom, že jsem na něm já společně i s Markem. Už dlouho si říkáme, že bychom měli začít fotit společné fotky, jenže není skoro nikdo, kdo by nás mohl fotit. Tyto fotky vlastně vznikly úplnou náhodou, a to když jsme náhodou potkali mou kamarádku, která nám pár snímků vyfotila.

Poprvé jsem si na sebe oblékla svůj nedávný úlovek ze Zary, a to křivák, který si mě získal svou nevšední barvou. V obchodu mě zaujal na první pohled a já jsem hned věděla, že si ho odnesu domů. Co také rozhodně stojí za zmínku, jsou naše nové tenisky New Balance ze skvělého obchodu Brands24, jsou jednoduché a hodí se téměř úplně ke všemu.

Sára - biker jacket: Zara, top: H&M, jeans: H&M, sneakers: New Balance, bag: Andrea Incontri, sunglasses: H&M, bracelet: Lindex, watch: Invicta

Marek - jacket: Michael Bastian, t-shirt: Michael Bastian, trousers: H&M, sneakers: New Balance, watch: Gant by Michael Bastian, sunglasses: H&M

Share:

1 komentářů

  1. Fotky vypadají moc hezky a je pravda, že by jste spolu mohli mít fotky častěji. Jen vždycky když vidím pár a mají stejné boty, nebo nějakou jinou část oblečení stejnou, tak mi to přijde dost vtipné (divné) ;-).

    OdpovědětSmazat