Přírodní balzámy Onest


Čas od času se na blogu objevují i články o kosmetice, ten dnešní je právě jedním z nich. Opravdu jsem si ho nemohla odpustit, produkt, o kterém chci psát, je totiž takový malý kosmetický skvost. Jedná se o balzámy na rty od ryze české značky Onest, které jsou zcela přírodní bez jakýchkoli konzervantů, stabilizátorů, parabenů, minerálních olejů a já nevím čeho všeho ještě. Vše je navíc vytvářeno ručně, od míchání přísad až po balení každého výrobku. Když už jsme u toho krásného a minimalistického balení, to vytvářela umělkyně Karin Zadrick.

Na trh byly zatím uvedeny tři balzámy - PROPOLIS LIP BALM, PINK ROSE a BRONZE ROSE LIP BALM. První z nich tvoří, jak už název napovídá, především včelí český med a organický propolis, je bezbarvý, vyživuje, hydratuje a rty jsou díky němu jemně lesklé. Hlavní složkou dvou zbylých balzámů je především damašská růže, která je zároveň reprezentuje i barevně, a tak nejenže hydratují, ale dávají rtům i lehký barevný nádech. Růže do balzámů přináší i přírodní jemnou vůni.


Mám radost z toho, že se dá najít čím dál více českých výrobků, nejen z kosmetiky, které mají své kouzlo, nápad a jsou kvalitní. Každý z balzámů zakoupíte na www.onest.cz za 310 Kč.

Share:

0 komentářů