Veletrh obuvi v Miláně

Už uplynulo několik týdnů od doby, kdy jsem strávila 3 dny v Itálii, což mnoho z vás určitě zaregistrovalo na našem instagramu. Do Milána jsem se už potřetí jela podívat na veletrh obuvi MICAM. Tentokrát jsme asi desetihodinovou cestu autem vyměnili za hodinku letadlem, což bylo mnohem pohodlnější, ale mělo to i pár svých nevýhod. Třeba to, že jsme se po Miláně museli pohybovat každý den metrem. Ale zase, změna je změna, a alespoň jsme měli nějaké to zpestření oproti dvěma minulým návštěvám. Z té minulé jste již mohli vidět jedno video, tentokrát mám pro vás další. Myslím, že poměrně hezky vystihuje, jak to na veletrhu vypadalo a jaká byla celková zdejší atmosféra. 


V Miláně jsme opět bydleli v BB HOTELS Residenza Arcimboldi. Kdo by třeba měl namířeno právě do Milána, tyto hotely můžu jedině doporučit. Na recepci jsou vždy velmi milí, ubytování je krásné a čisté a řekla bych, že se dá najít i za poměrně slušnou cenu, třeba přes booking.com. Tak to vyhledáváme my.

Na veletrhu jsem se snažila načerpat módní inspiraci, přinejmenším co se obuvi a kabelek týče. Přestože jsem na veletrhu viděla tisíce bot, nemůžu říct, že by mezi zbožím bylo něco výjimečného, nějaký nový trend, který by byl letošní novinkou. Prakticky všechno jsem zahlédla už minulý rok na podzim, možná i ten předešlý. In zůstávají jednoznačně tenisky, třásně nebo zvířecí srst na obuvi, musím ale říct, že nebylo nic, co by nějak příliš vynikalo. Prohlédla jsem si nespočet stylů obuvi a řekla bych, že jsem našla od všeho něco, od metalických barev přes třpytky až po semiš. Vlastně nic, co byste dosud neznali. Na spoustě kabelkách jsem viděla chlupatou kuličku jako ozdobu, ta je fakt v kurzu!


Výlet jsem si jako vždy hezky užila, viděla jsem zase něco nového a trochu se odreagovala. Bohužel jsme nestihli navštívit centrum města, ale to asi brzy napravím, s Markem se totiž v létě chystáme na dovolenou v Itálii, kde bychom chtěli projet několik italských měst, pravděpodobně včetně Milána, s delší přestávkou u moře. 

Share:

0 komentářů