Antique pink

Na pražském Pohořelci, kde jsme nedávno nafotili lookbook z nové kolekce Gant Diamond G, jsme v okolí udělali i pár fotek mého outfitu a zašli do výborné restaurace Malý Buddha, kterou vám můžeme vřele doporučit. Prostředí nebylo nijak přepychové, ale mělo svou osobitou atmosféru a jídlo bylo vynikající (mrkněte na náš Instagram).

Zpět k mým fotkám. Velkou radost mi udělal tento kožešinový kabát, pořídila jsem si ho před dvěma týdny úplně neplánovaně. Často se mi v poslední době stává, že si koupím nějakou věc, původně ji nepotřebuji, ani nesháním, a nakonec si ji oblíbím ze všech nejvíce a nosím ji nejčastěji, přitom to většinou bývá naopak. V dnešním outfitu můžete poprvé vidět také například mou kabelku Furla, o které jsem se rozepsala v posledním NEW IN článku, čekala jsem celkem dlouho, než jsem ji vzala na "vyjížďku" a konečně na ni teď přišla řada. Celý můj look krásně doladila.

In Prague, where we have photographed the lookbook from new Gant Diamond G collection lately, we have taken also some photos of my outfit nearby and have gone to an excellent restaurant called Malý Buddha. We can definitely recommend you to go there. Its setting was no fancy, anyway, it had really distinctive atmosphere and the food was delicious (peek at our Instagram).

Now back to my photos. This fur coat, I bought totally unplanned a few weeks ago, made me very happy. In the last time often happens to me that I buy something I truly don't need nor be looking for, and eventually I love it so much and wear it the most often, while it is usually the other way around. In today's outfit you can see for the first time for example my Furla bag too, I wrote about it in the latest NEW IN article, I had been waiting quite long time before than I took it to "a trip" and it was its turn finally. It beautifully fine tuned my complete look.

faux fur coat: New Yorker, t-shirt: H&M, jeans: H&M, boots: Zara, bag: Furla

Share:

2 komentářů

  1. Krása. Moc se mi líbí kožíšek, nečekala bych ho z New Yorkeru, super :) A ta taška <3

    Poshlife

    OdpovědětSmazat