Výhodné nákupy

Když se řekne "bejsbolka", hned se mi vybaví kšiltovky od značky New Era. Firma založená v roce 1920 se během let totiž stala oficiálním dodavatelem kšiltovek pro několik baseballových lig. Tou nejznámější je asi americká Major League Baseball. New Era ale nezůstala jen u baseballu a ovládla i další sporty, a tak dnes v jejich nabídce najdete kšiltovky s logy týmů z NHL, NBA, NFL a mnohých dalších. New Era šla ještě dál a od sportu se díky různým kolaboracím dostala až, dá se říct, k vysoké módě, proto dnes můžete narazit na New Eru Kenzo Paris, nebo třeba na jinou, navrženou Jeremym Scottem. Já sám kšiltovky od této značky nosím nějakých dvanáct let a vystřídal jsem jich desítky. Poslední dobou jsem si od nich velice oblíbil tzv. trucker hat se síťkou a Sáře se líbí klasické s ohnutým kšiltem a se stahováním vzadu.

Nám oběma nedávno padly do oka kšiltovky na online obchodu Asos. U jejich nákupu jsme poprvé využili jednu skvělou vychytávku, a to cash-back z nákupu, který nabízí web PlnáPeněženka.cz. O této službě jsme už v minulosti párkrát slyšeli, ale až teď jsme se rozhodli ji vyzkoušet. Co je potřeba k získání části peněz z nákupu? Vlastně skoro nic, stačí se zaregistrovat, vybrat si z nabídky e-shopů, se kterými PlnáPeněženka spolupracuje a nakoupit na nich proklikem z webu "Přejít do obchodu". Nabídka eshopů je opravdu velká a kromě těch českých v ní najdete i zahraniční velikány. Z každého nákupu se vám pak vrací několik procent z kupní částky, kolik procent daný obchod nabízí, se dozvíte na PlnéPeněžence. Ušetřené peníze si můžete ihned po nákupu zkontrolovat na webu ve vašem osobním účtu a odtud si je později můžete nechat zaslat na váš bankovní účet. No není to skvělé?

Share:

2 komentářů

  1. Čepice od New Era jsou super, tím jak mají hodně tvarů tak zde najde snad každý tvar co mu sende. ;-) Já nosím buď truckerku, nebo tvar 3930 Stretch Fit. Díval jsi se na kolekce EK ? Myslím, že by se ti mohla líbit a hodně k tobě sednout - http://shop.neweracap.com/new-era-ek-collection/gender_mens

    OdpovědětSmazat
  2. Ahoj, díky za tip, je to zase něco úplně jiného.

    Marek

    OdpovědětSmazat