The world of sneakers

Během loňského roku se staly velkým trendem tenisky Stan Smith, které jsme si oblíbili i my se Sárou. Je pravdou, že mezi sběrateli to ale na celé čáře vyhrály Yeezy 350 navrhnuté Kanye Westem. Dostat se k ním nebylo nijak jednoduché, chtělo to pořádnou dávku štěstí, nemalé úsilí a hlavně pevné nervy, teda pokud vaše peněženka není bezedná a nerozhodli jste se k nákupu u překupníků za několikanásobně navýšenou sumu. Letošní rok si troufám tvrdit, že zazáří opět Adidas a konkrétně si to myslím o modelu Tubular, který letos vychází hned v několika opravdu zajímavých designech. Samozřejmě je to jen můj tip, jsou tu další velcí hráči, jedním z nich by mohl být také model NMD, který využívá boost technologii ve své podrážce. To bylo jen takové malé okénko do světa "sneakers", a teď konečně k mému outfitu. O teniskách Tubular jsem se zmiňoval záměrně, jelikož je vidíte v mém dnešním outfitu. Velice rád propojuji sportovní obuv s elegantním oblečením, ač jsou to dva nesourodé světy, v mých očích vytvářejí úžasnou a originální kombinaci. Už tak výrazné tenisky jsem ještě podtrhl zkrácenou délkou kalhot, ve zbytku outfitu se objevil ještě tmavě modrý rolák a klasický trenčkot. Opravdu nepřehlédnutelným doplňkem celého outfitu byla vetší kožená taška, kterou poslední dobou doslova nedám z ruky.

During the last year Adidas Stan Smith sneakers, which we also favoured at the time, became a big trend. It is true that between collectors it won Yeezy 350 designed by Kanye West. Get them wasn't easy at all, good luck, great effort and nerves of steel were neccesary, of course in case you haven't bottomless wallet and you didn't decide for buying them from reselleres for severalfold increased price. This year I dare to say Adidas will stand out again, I think concretely model Tubular, which is coming out in a few interesting designs this year. Of course it is just my tip, there are other big players, one of them could be also NMD model, which uses boost technology in its sole. That was only something about "sneakers" world and now finally to my outfit. About Tubular sneakers I told you deliberately, because you see them in today's outfit. I like the connection of sport shoes and elegant clothing, although the two styles are absolutely different worlds, in my eyes they creates an amazing and original combination. Distinctive sneakers I supported with shortened trousers, in the rest of the outfit there appeared dark blue turtleneck and classic trench coat. Like an eye-catching accessory of the complete outfit was the leather bag I literally haven't given from my hand lately.

trench coat: Mango, turtleneck: C&A, trousers: H&M, shoes: Adidas Originals (Brands24), duffle bag: Mango, watches: Gant, sunglasses: Gant Rugger, socks: Gant

Share:

1 komentářů