NEW IN: Furla Piper Mini Bag

Ještě jsem vám nestihla ukázat jeden z těch nejhezčích dárečků, který mi od Marka přistál pod vánoční stromeček. Tím dárkem byla kožená kabelka s přesným názvem Furla Piper Mini Bag a udělala mi obrovskou radost. Italská značka Furla na mě vždy působila velmi sympaticky, a tak jsem se rozhodla věnovat jí jeden samostatný článek.

Firma vyrábí originální, mladistvé a velmi kvalitní doplňky, především kabelky, ale také peněženky včetně různých přívěšků a jiných drobných ozdob. Kabelky se pohybují v různých cenových relacích, ty nejlevnější seženete již za pár tisíc, ale některé se pohybují i v desítkách tisíc korun, pokud byste tedy, dámy, zatoužily po luxusní kabelce, ale nechcete za ni nutně utrácet desetitisíce, i vy si zde přijdete na své, protože výběr je opravdu široký.

Co mě na stránkách www.furla.com naprosto zaujalo, byl program #myplayfurla. Díky této vychytávce si můžete k jakékoliv z kabelek Furla Metropolis zvlášť dokoupit vrchní část se zapínáním. Tento náhradní díl, který můžete snadno vyměnit během pár vteřin, vám tak za poměrně malé peníze vytvoří dvě kabelky z jedné, což je podle mě skvělá záležitost.


Jak se líbí Furla vám? Máte (vyhlídnutý) nějaký kousek právě od této značky?

Share:

3 komentářů

  1. Furlu mam take rada, zatim zadnou jejich kabelku nemam, ale planuji v blizke budoucnosti. A je to tak, maly detail muze delat opravdu hodne, stejne jako tve bryle, outfit super

    Poshlife

    OdpovědětSmazat