NEW IN: Trussardi brýle & parfém

Značka Trussardi byla založena v roce 1911 ve městě Bergamo v Itálii. Prvním úspěšným obchodním artiklem firmy byly luxusní rukavice. Později, na konci šedesátých let, vstoupila firma na trh s doplňky a špičkovými oděvy a rychle se stala synonymem pro kvalitu a eleganci. V 80. letech přišly na trh džíny, brýle, parfémy a kabelky. V dalším desetiletí značka expandovala do celého světa. Dnes je z Trussardi uznávaný módní dům, který nabízí několik ucelených kolekcí, a dokonce i bytový design. Trussardi má za sebou řadu zajímavých spoluprací, např. s BMW či Coca Colou, a zajímavostí je, že dnes obléká fotbalisty italského klubu Juventus.


Já si od této značky oblíbil především parfémy a osobité doplňky. Nově mezi mé parfémy přibyla smyslná vůně My Land, která je právě od Trussardi, mým dalším favoritem je rozhodně Uomo a z těch dámských je to parfém Donna.

Z doplňků mám celkově snad nejraději brýle, mám jich celou řadu jak těch slunečních tak i dioptrických, a těm opravdu zajímavým často nedokážu odolat. Nedávno jsem na německém ebay narazil na optiku, která měla v nabídce především brýle od Trussardi. Byly opravdu za skvělé ceny, takže do mé sbírky brýlí přibylo hned pár nových.

Share:

0 komentářů