Hunter rain boots

Po období plném svátků a odpočinku mám pro vás opět nový outfit. Poprvé na mě můžete vidět novou rtěnku od MACu v odstínu Black Night. Moc se mi líbí, je naprosto originální, jen je škoda, že není matná, ale krémová, takže se trochu rozpíjí (možná by tento problém vyřešila báze na rty). Kromě huňatého kabátku z H&M bylo na čase pořídit si také nějaké holínky. Vybrala jsem si klasiky od Hunter z mého oblíbeného eshopu Brands24, kde vždy najdete velmi zajímavé kousky.

After the holidays time and relaxation I have for you new outfit again. For the first time you can see on me the new MAC lipstick in Black Night shade. I really like it, it is absolutely original, only it is a pity that it isn't matte, but creamy, so it is blurred a little bit (maybe a prime lip could solve this problem). Except the shaggy coat from H&M it was time to buy some rain boots. I have chosen Hunter classics from my favourite Brands24 online shop, where you can always find remarkable pieces.

coat: H&M, t-shirt: H&M, jeans: Pepe Jeans, rain boots: Hunter (Brands24), bag: Andrea Incontri, sunglasses: Tod's, watch: Invicta

Share:

2 komentářů