Simple urban style

Většina mých outfitů se nese v elegantním duchu, občas mám ale chuť vybočit a vyrazit pohodlně a jednoduše. Velmi se mi zalíbila kombinace kabátů s tepláky, na první pohled by to mohla být nesourodá záležitost, ale když se doplní o zajímavé tenisky, vznikne velmi povedený celek. Do oka mi padly tepláky od mého oblíbeného amerického návrháře Michaela Bastiana, který i z, dá se říct, obyčejných tepláků dokázal vytvořit nezaměnitelný originál. Jen je škoda, že na fotkách nejde vidět, jak jsou tepláky propracované i zezadu, kde mají, jako většina kalhot od tohoto módního návrháře, typické prošívání a také další kapsy. Teď ještě k lehce futuristickým teniskám, které jsou v outfitu asi nejvíce výrazné, mám je ze skvělého obchodu Brands24. Jedná se o model Tubular od Adidas Originals, je výjimečný především neoprenovým materiálem, který poskytuje maximální pohodlí a prodyšnost.

The majority of my outfits is in the spirit of elegance, but sometimes I have a taste to deviate from it and go out comfortably and simply. I have got to like a combination of coats with joggers, at first glance it could be like a motley matter, but when it is supplemented by interesting sneakers, there is a great look. This sweatpants from my favourite American designer Michael Bastian absolutely cought my eyes, Michael managed to create an unmistakable original instead of ordinary sweatpants. Only it is a pity that you can't see the sweatpants from the back in the photos, they have typical quilting and other pockets as the most of the designer's pants. And now something about slightly futuristic sneakers, which are probably the most striking thing, I have them from superb shop Brands24. It is a model called Adidas Originals Tubular, it is exceptional especially thanks to its neoprene material, that provides maximum comfort and breathability.


coat: Mango, t-shirt: Asos, sweatpants: Michael Bastian, sneakers: Adidas Originals Tubular (Brands24), watch: Emporio Armani, beanie: C&A

Share:

0 komentářů