Shearling jacket

Nedávno se na blogu objevil článek, ve kterém jsme vybrali několik věcí, které letos na podzim nesmí nikomu chybět v šatníku. V mém dnešním outfitu je hned několik z nich, např. kašmírový rolák a bunda s beránkem. O roláku, kašmírovém svetru i beránku jsme v článku psali, že jsou to věci nadčasové a investice do nich se rozhodně vyplatí, jelikož jsou to módní stálice.

Outfit jsme fotili v Praze cestou na představení kolekce Blažek pro jaro/léto 2016, z toho se můžete těšit na článek a také na další vlog. S vlogy jsme začali poměrně před krátkou dobou, na ty již zveřejněné se můžete podívat na našem youtube kanále.

PS: Na naší fanpage až do pondělí probíhá soutěž o stylový dřevěný motýlek BeWooden, tak se nezapomeňte zúčastnit!


Recently, one article has appeared on our blog, in which we have selected a few pieces that shouldn't be missing in any closet this fall. In my today's outfit there are several of them, for example cashmere turtleneck and shearling jacket. We wrote about turtleneck, cashmere sweater and shearling that they are timeless and investing in them is definitely worth it, because these things are fashion centrepieces.

We have photographed the outfit in Prague before Blazek presentation of collection for spring/summer 2016, you can look forward to a new article and also next vlog from it. With vlogs we started relatively short time ago, the already published videos you can check out on our youtube channel.

shearling jacket: Mango, turtleneck: H&M, jeans: Bershka, boots: Zara, watch: Gant Rugger, sunglasses: Gant Rugger, chain: H&M

Share:

4 komentářů

 1. love the choice of colours for this outfit
  have a great day

  xx
  lau

  www.malibluemymind.com

  OdpovědětSmazat
 2. Perfektní outfit...bunda mě opravdu baví a vypadá skvěle!! .)

  OdpovědětSmazat